273
274
226
276
Strefa ekspertów HVACR

Akademia Viessmann - technik chłodnictwa - czy warto?

Witam Panowie. Pracuje obecnie w budżetówce i mocno myślę o tym aby się przekwalifikować. Miałem do czynienia sporo z techniką grzewczą. Myślałem żeby skupić się na urządzeniach chłodniczych oraz pompach ciepła. Czy warto zaczynać temat od uczelni Viessmann (zdobycie zawodu)? Czy ktoś miał z nią może do czynienia?

Byłem w tej szkole i osobiście nie narzekam, ale to moje indywidualne podejście. Czy warto czy nie trudno powiedzieć bo to zależy od tego jakie masz dokładnie oczekiwania.

A jeszcze dodam że papierek dostaniesz w miarę szybko i sprawnie. Poziom jest jaki jest ale zajęcia praktyczne są więc jak jesteś zdeterminowany to coś wyniesiesz. Na takich kursach dużo zależy od nastawienia kursanta bo nauka zależy od nas samych tak ostatecznie. A jak chcesz sam papierek to też go dostaniesz bez większych problemów... Jak dla mnie ok.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.