273
278
276
226
Strefa ekspertów HVACR

AIR PROJECT JAWORZNO

Proszę o opinie na temat tej firmy :
-jakość wykonywanych usług
-terminowość
-uczciwość
inne

a kim ty jesteś ze pytasz?
spadaj

Proszę trochę grzeczniej.
Pytania są jasne i oczywiste - ktoś che wiedzieć coś na temat firmy i zamiast dziwnych treści, może by odpowiedzieć coś co się wie.
Oni projektowali Centrum Nauki Kopernik, byłem tam ostatnio i jestem mile zaskoczony. Jako "zakręcony" zawodowiec popatrzyłem trochę do góry, na co żona narzekała, i widać że z instalacjami to musieli się trochę nagłówkować.
W planetarium to nawet przyłożyłem ucho do nawiewnika podłogowego i cisza - dobry Trox i dobra robota.
"I tyle na ten temat", jak powiedział Forest Gump.

Co do uczciwości tej firmy i jej prezesa to postawił bym duuuuuży znak zapytania.

Jak jesteś firmą na której nie można dużo zarobić to cię spławią na dzień dobry.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.