273
274
226
269
Strefa ekspertów HVACR

Absorpcyjne układy chłodnicze - producent

Poszukuję informacji na temat producenta/producentów absorpcyjnych układów chłodniczych (dla przemysłu) wykorzystujących energię cieplną w postaci gorącej wody lub pary.

Carrier, Sanyo, Trane artykuły w pismach branżowych

York

Poszukuję informacji na temat producenta/producentów absorpcyjnych układów chłodniczych (dla przemysłu) wykorzystujących energię cieplną w postaci gorącej wody lub pary.
TRANE Polska

BROAD a dystrybutorem jest TEOMA
Czy poszukujesz tego do pracy, czy studiow?

Poszukiwałam materiałów do projektu dla klienta. Dziękuje wszystkim za info. Sprawa już załatwiona :)

BROAD a dystrybutorem jest TEOMA
Czy poszukujesz tego do pracy, czy studiow?
A ile tego Teoma sprzadała? Ma juz jakas liste referencyjna na takie urzadzenia?

Poszukuję informacji na temat producenta/producentów absorpcyjnych układów chłodniczych (dla przemysłu) wykorzystujących energię cieplną w postaci gorącej wody lub pary.
Z tego co wiem, to YORK ma juz niezla liste referencyjna w Polsce. A ich konkurencja jakos nie moze sie przebic.

No już mamy się czym pochwalić w kwestii Broada
Szczególnie, że to wielkie projekty.

No już mamy się czym pochwalić w kwestii Broada
Szczególnie, że to wielkie projekty.
A jakie to wielkie projekty, jesli mozna wiedziec oczywiscie?

Widziałem parę takich agregatów. Rzeczywiście spore.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.