Lindab  Sp. z o.o. - logo

Lindab Sp. z o.o.

Sochaczewska 144
05-850 Wieruchów
Lindab to międzynarodowa grupa, która opracowuje, wytwarza, wprowadza na rynek i dystrybuuje produkty oraz uproszczone rozwiązania systemowe dla budownictwa i wentylacji.

Nasze produkty cechuje wysoka jakość, łatwość montażu, wydajność energetyczna, troska o środowisko. Co więcej, są one dostarczane wraz z wysokim poziomem obsługi. Wszystko to prowadzi do zwiększenia wartości dla klienta.

Produkty i rozwiązania Lindab:

Produkty wentylacyjne
W obszarze wentylacji Lindab oferuje rozwiązania systemowe dla wentylacji oraz klimatu wewnętrznego. Produkty oraz rozwiązania systemowe z tego obszaru są nabywane przez instalatorów oraz innych odbiorców z branży wentylacyjnej. W swojej ofercie posiadamy kanały wentylacyjne o przekroju okrągłym, produkty i systemy wentylacyjne, a także maszyny do produkcji okrągłych systemów kanałowych. Ponadto oferujemy oprogramowanie do projektowania, kalkulacji i planowania kompletnych systemów wentylacyjnych oraz systemów klimatu wewnętrznego.

Produkty budowlane
Obejmują wszystko, począwszy od instalacji dachów, ścian i podłóg aż po specjalnie zaprojektowane części takie jak rynny, nity i śruby. Cokolwiek jest potrzebne - konstrukcja dachowa czy hak do instalacji odprowadzania wody z dachu - zawsze jest na to rozwiązanie Nasze główne grupy docelowe to inwestorzy budowlani, hurtownie budowlane, wykonawcy (dekarze) oraz klienci indywidualni. W zależności od strategii działania na poszczególnych rynkach Lindab sprzedaje swoje produkty poprzez sieć hurtowni budowlanych, firmy wykonawcze lub firmy builderskie.

Rozwiązania budowlane
Szeroka gama rozwiązań ekonomicznych, funkcjonalnych, prostych i przyjaznych dla środowiska budynków zarówno w zakresie nieruchomości mieszkalnych, jak i komercyjnych. Dostarczane w formie rozwiązań standardowych lub dostosowanych do potrzeb klienta, w zależności od wymagań.

Kompletne systemy budowlane
Kompletne prefabrykowane systemy budowlane stalowe oraz oprogramowanie, które ułatwia pracę zarówno projektantom i wykonawcom. Główna oferta to sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne dla dużych obiektów przemysłowych i magazynowych.

Dane adresowe:
Sochaczewska 144
Wieruchów
Mazowieckie
Poland

Obszar działalności firmy Lindab Sp. z o.o.:
Producent:
  • Kanały, przewody, kształtki wentylacyjne -> Kanały i kształtki wentylacyjne okrągłe
  • Przepustnice powietrza -> Przepustnice jednopłaszczyznowe
  • Wentylacja pożarowa -> Klapy (przeciw)pożarowe
  • Wentylacja pożarowa -> Wentylatory oddymiające
Dystrybutor:
  • Centrala -> Centrala klimatyzacyjna i wentylacyjno-klimatyzacyjna
  • Wentylacja pożarowa -> Klapy (przeciw)pożarowe
  • Wentylacja pożarowa -> Wentylatory oddymiające
  • Klimatyzatory -> Klimatyzatory kasetonowe
Hurtownia:
  • Kanały, przewody, kształtki wentylacyjne -> Kanały i kształtki wentylacyjne okrągłe
Hotel 3 Trio Białystok, Lindab Comfort – nawiewniki RS - 14 typu VERSIO. Adres: www.hotel3trio.pl
Hala Sportowo-Widowiskowa "Atlas Arena" w Łodzi, kanały i kształtki systemu Lindab Safe, tłumiki Lindab Silencer, przepustnice Lindab Damper, kanały równomiernego wydatku VSR.
Gdański Uniwersytet Medyczny, Lindab Silencer - tłumiki SLRS, tłumiki elastyczne AKUCOM, tłumiki SLU, Lindab Comfort - kratki F20, B3020 ze skrzynkami VBA, regulatory DAU, kanały równomiernego wydatku VSR