Gość: aska
2004-01-06 00:00
#1
dane ekonomiczne branzy
Potrzebuje danych statystycznych dotyczących branży,tzn min: liczba firm na rynku, rankingi firm, obecna sytuacja ekonomiczna branży itp. Czy ktoś może spotkał się z takim informacjami (np. w jakichs czasopismach)????
Prosze o pomoc!!!!!
Gość: Sławek
2004-01-08 00:00
#2
Ja też poszukuje takich informacji...niestety troche bezskutecznie. Prasa branżowa nie ma zielonego pojęcia ile czego i za ile się sprzedało. Miałem do napisania pracę o ilości firm i ich potencjale w zakresie systemu Split - tony gazet przewalone, ale ani słowa na ten temat...niestety studentów (w każdym razie mnie) nie stać na zamówienie takiego opracowania w specjalistycznej firmie...:-( Pozdrawiam!
Gość: aska
2004-01-08 00:00
#3
niestety nie ma zadnych publikacji w prasie dotyczących ogólnych danych ekonomicznych z tej branzy. do niedawna nie zdawalam sobie z tego sprawy, bo prawie każda inna branża publikuje jakies informacje, jak ktos moze pomoc, prosze o kontakt
Gość: KOSS
2004-01-09 00:00
#4
pzreczytaj na www.koss.pl w artykułach i analizach - Analiza marketingowa - znjadziesz to co szukasz
Gość: Raafaal
2004-01-15 00:00
#5
Co miesiąc magazyn Systemy instalacyjne przesyła ankietę czy w obecnym miesiacu sytuacja w branży się poprawiła czy nie - prosze spróbować u nich: redakcja@systemy.instalacyjne.com.pl, zaraz po powstaniu SPW został spożądzony ranking rozpoznawalnych firm. Jednak ni wiem gdzie się on ukazał, oraz wśród jakiej grupy osób był on przeprowadzany. Prosze rówież spróbować zasiegnąć informacji w redakcjach pism branżowych możliwe że mają dane których nie udostępniają publicznie.
  • 1