Gość: Marek
2003-08-18 00:00
#1
VBW Clima upada!!!! UWAGA!!!
Uwaga!!! Ostrzegamy wszystkich firma VBW Clima jest bliska upadłości... stała się niewypłacalna. Lada dzień zostanie złożony wniosek o upadłość!!! Ostrzegamy wszystkich kontrahentów firmy przed utratą swoich pieniędzy!!! Bądźcie bardzo ostrożni przy interesach z VBW Clima!!!
Gość: Jarek
2003-08-19 00:00
#2
........ upada i upada i tak mówią od kilkunastu lat.
Gość: skorpion
2003-08-19 00:00
#3
marek - święty czy wizjoner czy też zwykły zazdrośnik, który anonimami próbuje zachwiać pozycją na rynku firmy. Co najciekawsze dzieje się to w momencie kiedy jest prowadzona rozbudowa zakładu, zakład pracuje na dwie zmiany i lista referencyjna jest ciągle powiększana.
Gość: klient
2003-08-19 00:00
#4
Marek proszę Cię podaj pilnie kontakt do siebie abym mógł uzyskać więcej informacji.
Gość: jacek
2003-08-20 00:00
#5
Skorpion - rzeczywiście prowadzona jest rozbudowa zakładu, tyle, że za niespłacany kredyt i juz komornik siedział na budowie. Zakład pracuje rzeczywiście na dwie zmiany tylko ludzie nie dostaja wypłat terminowo. Lista referencyjna rzeczywiście powiększa się, tyle że szybciej rośnie lista firm i osób, którym VBW Clima jest winna znaczne pieniądze. Dodatkowo podobno właściciel firmy wyjechał i to zagranicę i jak mówią jego ludzie w firmie nie ma zamiaru wracać.
Gość: max
2003-08-21 00:00
#6
Typowo polskie realia, niezaplacone faktury, i niestety nar azie nie mozna takiemu komus nic zrobic.
Oby biura informacji ktore niedawno wprowadzono zmienily to. Ktos nie placi to wpada na liste i nalezy sie trzymac od niego z daleka.
pozdr. (tych co placa, dluznikow nie )
Gość: Mikołaj
2003-08-24 00:00
#7
Jestem pracownikiem VBW Clima i od Ciebie po raz pierwszy słyszę takie plotki. CO ZA BZDURY!!! Wg mojej wiedzy szef ma urlop i wróci z niego w terminie. Jest z nami w ciągłym kontakcie - nie wierzę, że ktoś z naszej ekipy naopowiadał Ci takich bzdur; mogę jedynie podejrzewać, dla kogo pracujesz :))))))))
Gość: Wodnik
2003-08-24 00:00
#8
Przy podawaniu tego typu wieści chyba wypada się przedstawić? Sam jednorazowy login nie uchroni przed prokuratorem :)))))))))))) Marku, MIEJ ODWAGĘ PRZEDSTAWIĆ SIĘ ;))))) Wiem, że łatwiej anonimowo, ale pokaż, że jesteś facetem!
Gość: Redakcja
2003-08-25 00:00
#9
Szanowni Państwo,
W reakcji na skargi niektórych firm trójmiejskich dotyczące ich nagminnego szkalowania przez nieuczciwą konkurencję na łamach naszego forum dyskusyjnego, wzywamy autorów umieszczających takie informacje do zaprzestania tego nieetycznego procederu.
Powiadamiamy jednocześnie, iż jesteśmy w posiadaniu danych wskazujących na lokalizację komputerów, z których były wysyłane oczerniające posty. Na życzenie oskarżanych firm będziemy udostępniać im wszystkie posiadane przez nas informacje na temat autorów postów. W naszym mniemaniu należy umożliwić szkalowanym firmom podjęcie odpowiednich kroków w celu obrony dobrego imienia, co będziemy konsekwentnie czynili.
Jeżeli nasz apel nie odniesie oczekiwanego skutku ujawnimy IP na łamach forum (tak jest m.in. na forum gazeta.pl czy onet.pl) lub wprowadzimy moderację umieszczanych wątków, by zachować poziom prowadzonych dyskusji.
Z poważaniem
Redakcja www.wentylacja.com.pl
  • 1