273
278
280
226
Strefa ekspertów HVACR

Wirowy generator ciepła z udziałem zimnej syntezy jądrowej

O! patrzcie, jaki obrazalski, jak Kaczyński czy Zdzisław Tuski...
Ale w druga strone to mozna objezdżać bezmózgu jeden.

kurde, ale mi dales...az sie poplakalem i tocze sie do swej dupy wspomagany tachionowa zimna fuzja :-D
na slowo towarzysz nie obrazam sie. inne wersje jezykowe: commrade, companyero, etc
a propos zimnej fuzji: polecam troche literatury, mozna zaczac od artykulu w angielksiej wikipedii...powodzenia!

mozna zaczac od artykulu w angielksiej wikipedii...powodzenia!
Bez względu na wątek tego forum: Jeżeli dla Ciebie wikipedia jest pierwszym źródłem publikacji to ... bez komentarza

Oto wyniki:
http://www.overunity.com/index.php?action=dlattach;topic=6760.0;attach=33929
Zdjęcia: http://www.overunity.com/index.php?topic=6760.70
Urządzenie jest na dalszych testach w Szwajcarii, gdyż u nas nikogo to i tak nie interesuje, co więcej, jak widać choćby po tej dyskusji, wszyscy są przeciw.
Gratuluję rozumku.
DN

mozna zaczac od artykulu w angielksiej wikipedii...powodzenia!
Bez względu na wątek tego forum: Jeżeli dla Ciebie wikipedia jest pierwszym źródłem publikacji to ... bez komentarza
wykladasz kafelki?

Mamy spisek Świata przeciwko Dr No. Do ludzi przmawiają rzeczowe argumenty i informacje a nie epitety.

Przeciez są powyżej. oto jeszcze raz:
http://www.overunity.com/index.php?action=dlattach;topic=6760.0;attach=33929
A! Rozumiem, jestes jednym z tych co chcieliby darmo....
Znamy takich wielu.

widziałem zimną syntezę jak byłem nad morzem. Temp.procesu 23stopnie Celcjusza, wody morskiej 13. Jak do niej wszedłem to tak mi się wór skurczył, że jajka uderzyły o siebie z ogromną siłą i zaszła zimna syntza. Wyskoczyłem z wody ból okrutny i temperatura. Wieczorem z flaszką wódki zasiadłem do obliczeń. Po długich obliczeniach, różnych równań doszedłem do wniosku - zimna synteza.

kjgjhgjhgjhgjh

Oh jak ja to lubie !!!
dalej towarzysze, koledzy ...dalej ciągnąc ten wątek
jest jeden wniosek;
za dużo macie czasu.. czyzby roboty nie było?

A ja, mogę się pochwalić, mam zimną fuzję. Jeszcze po Dziadku.

Gratuluję pomysłu. Temat bardzo interesujący dla mnie ponieważ jestem energetykiem. Nawiązując do wypowiedzi innych osób na tej stronie, mam to samo zdanie co Pan. Półgłówków nie brakuje.

Gratuluję pomysłu. Temat bardzo interesujący dla mnie ponieważ jestem energetykiem.
Nawiązując do wypowiedzi innych osób na tej stronie, mam to samo zdanie co Pan. Półgłówków nie brakuje.

Gratuluję pomysłu. Temat bardzo interesujący dla mnie ponieważ jestem energetykiem.
Nawiązując do wypowiedzi innych osób na tej stronie, mam to samo zdanie co Pan. Półgłówków nie brakuje.

baju baju, termos już mamy a jądra oderwiemy Darkowi... Bzdura totalna, zimna fuzja ma tyle wspólnego z kawitacją co ja z doktorem No., ale co tam my budujemy bombę termojądrową jak powyżej.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.