273
278
276
226
Strefa ekspertów HVACR

Pytanie do admina

Czy istnieje taka możliwość, aby po otworzeniu wątku widać było od razu imię osoby odpowiadającej. Zabezpieczyło by to przed stratą czasu na otwieranie i czytanie "debilizmów" niektórych góralicków itp.

cosik mnie chopie nie lubicie, na mój rozum to pise chyba dobze, a ze w troske innej formie to sprawa, coby sie chopy rozluźniły. Jak ma sproblem z rozluźnieniem, to Ci owiecke podeśle gratis, Stsel se Harnasia i bydzie OK.

Nic do Ciebie nie mam, tylko szkoda mi czasu na czytanie (pewnie twoim zdaniem ciekawych i śmiesznych) wypowiedzi.

nie rozumiem dlaczego niejaki W. dostał bana, a taki smarkacz nadal tu siedzi ... W. przynajmniej pisał na temat
:-/
bana mu!

sugestia o umieszczeniu nicka piszącego b. zasadna
co do bana - niekoniecznie , ale nie każdy chce czytać,
ban nie jest lekarstwem na ...........
pozdr

jedna łowiecka gratis, plus Harnaś, wyluzujta chopy

Nie wiem czy to tyko zbieg okoliczności, ale od kiedy brak niejakiego W. to pojawił się owy g.

Jaca nie przesadzaj to jakbyś g.... do góry przymierzał.

forum schodzi na psy, zaglądam co raz rzadziej , pozdr

Sorry. Masz rację. Jakby W powsztrzymał się od złośliwości to można było spokojnie podyskutować.

...

Do jaców nie dorastasz poziomem wiedzy W.

i temu Panu też łowiecka gratis

rozwiń bardziej

pytanie retoryczne, zapewne nic ,
więc jak się ma ban Wallego do tego górskiego folkloru ?
raz może było zabawnie , teraz ... to już folklor ,
pozdr.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.