273
278
276
226
Strefa ekspertów HVACR

przewody wentylacji grawitacyjnej w poziomie

Powinien Pan sobie kupić okulary z wycieraczkami:) I po problemie:) Wszystko będzie ostrzejsze, przynajmniej w okularach:)

Mój Panie S Marc ...uważam że tylko miecz świetlny i Moc moze byc z tobą...lub wiatraki..

Bowiem Lord Czarny Kominiarz jak zawsze powoła się na tajemne siły.

Bowiem Lord Czarny Kominiarz jak zawsze powoła się na tajemne siły.

Tylko MIŁOŚC wprawia ten świat w ruch...

Tylko MIŁOŚC wprawia ten świat w ruch...

Tylko MIŁOŚC wprawia ten świat w ruch...

Tylko MIŁOŚC wprawia ten świat w ruch...

Tylko MIŁOŚC wprawia ten świat w ruch...

Archie nie wiem skąd u Ciebie jest taka wrogość do ludzi. Mógł bym Ci wyszukać twoje błędy ortograficzne, ale wtedy bym wykazał swoje niedotlenienie mózgu. Każdy może się pomylić, ale istota pracy kominiarza powinna polegać nie na pomyłkach, ale na kontroli. Ja chciałem Ci wskazać na twardy dysk, który zawiera program który mnie nie tylko nie zawsze poprawia, ale często przy mojej nieuwadze wprowadza w błąd. Ale jak kominiarz już nie widzi braku ław kominiarskich i tego czy wiatraczek się mu kręci i w którą stronę, to już nie są błędy a oszustwa. Na komputerze niby sam naciskasz klawisze, ale często piszesz coś innego niż bym chciał, to jest choroba zwana dysgrafią. Każdy nauczyciel wie, że jest coraz więcej ludzi którzy mają taką wadę. Problem z Tobą jednak jest inny. Ty po prostu jesteś niereformowalnym chamem, obrażanie ludzi anonimowo, to Twoja pasja. Co widać prawione po każdym twoim wystąpieniu na tym Forum. Szkoda że się przy tym ukrywasz za pseudonimem nie podając nazwiska i stanowiska jakie piastujesz. Ty, podobno fachowiec, a ignorujesz problemy ludzi, posłuchaj co powtarza spostrzegawczy. Wasze rady na tym Forum, a szczególnie Twoje najczęściej są zwykle parodią wiedzy o przepływach. Pora to zrozumieć jeśli Ci kwasica mózgu nie spowodowała powstanie nadmiernych złogów wapnia w neuronach. Tom ty jeszcze żyjesz z tą 8 m rurą poziomą napisz? Może podsumujesz dobre rady fachowców:
z moich obserwacji wypowiedzi fachowców od tornad i wykorzystania ruchów atomów do przepływu w rurze poziomej wynika, że powinieneś mieszkać w zagrodzie i mieć własne ciepłe futro. Podobno już niedługo będą klonować ludzi ustaw się w kolejce, bo takie jak ma baran było by chyba odpowiednie. Tom nie miał byś wtedy problemów z grawitacją!

Ze wstydem muszę napisać że cuś mi się popitoliło z klikaniem...co do tego forum...ludzie parę znaczków a trzepiecie się jakby chodziło o real kasę...zwłaszcza ci z " doświadczeniem i uprawnieniami"...Czasem znajduję jakąś perełkę ale ogólnie to trucie d...y.Miło sobie popsisać ciurkiem wieczorkiem i poczytać.I wszystko.Od rozwiązywania problemówjest real !!!

Spostrzegawczy. Ja czytam to Forum bo mnie wkurza jak robią z biednych ludzi idiotów. Co prawda kominiarczyk jest według mnie fachowcem, co czasami coś doradzi, ale to są i u niego wyjątki. On jeszcze nie odkrył pór roku. Tu z radami dla toma wadą kominiarczyka jest brak eksperymentu z rurą. Sądzę, że dla niego pozioma rura powinna mieć około 500 m długości i mieć na obu końcach klapki. Jak kominiarczyk otworzył by jedną, to zgodnie z jego teorią na wylocie z takiej rury wodór był by pierwszy. Jak by się to potwierdziło, to tak można by było produkować wodór! Muszę z nim zgodzić, że On zna nawet tabele prędkości ruchu atomów, a więc sądzi, że jego atomy wodoru mają największą prędkość również na wylocie z rury! Staram się to mu od lat wybić z głowy radami na tym Forum, ale jak dotąd bezskutecznie!
Pozdrawiam Was kochani dyskutanci od poziomej grawitacji!

Ktoś tu ma krótką pamięć, więc zamiast o wodorze to poproszę o samokrytykę względem dwutlenku węgla.
Tak samo błędne jest Pana stwierdzenie, że wymiana powietrza między okresami grzewczymi jest niedostateczna, niewystarczająca w mieszkaniach gdyż przez te pół roku ma się ona znakomicie (powietrze w mieszkaniach ma stężenie CO2 poniżej 800 ppm,) właśnie, dlatego, że w tym okresie normalny człowiek ma możliwość zwiększenia powierzchni kontaktu powietrza zewnętrznego z powietrzem wypełniającym mieszkanie i nie musi martwić się kosztami ogrzewania.
Zanim Pan powoła się na jakieś badania to wpierw proszę się zapytać, co Ktoś badał, bo może badał efekt braku zapewnienia ciągłości dopływu powietrza do mieszkania i efekt przewymiarowania kanałów wentylacyjnych do ich wysokości, ale na całe szczęście można to wszystko w prosty sposób poprawić, ale do tego potrzebna jest wola właściciela budynku.
Pozdro.

Pisząc o obrażaniu ludzi zapomina Pan, Panie SMARC przeczytać własnych wypocin. Szkoda na Pana czasu, bo jest Pan niereformowalny i oślepiony własnymi kompleksami.

potwierdzam..jak otwieram okno to część okna powietrze "wpada i wypada".Chodziło o kanał w poziomie...skończmy

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.