273
278
226
280
Strefa ekspertów HVACR

Pieco kuchnia

Witam, ja również jestem na etapie szukania kuchni, pieca, kotła do mojej domku, oficyny wolnostojącej.
Bardzo mi odpowiada i chyba najlepiej pasowała piecokuchnia od firmy PiecBud z Radomia (macie jakaś opinie o nich) tylko nie wiem jak większość tutaj forumowiczów czy dana pojemność kW pieca da rade ogrzać wszystkie pomieszczenia.
Domek ocieplony mam styropianem 5cm na strychu wyłożona wełna mineralna 15cm, cała powierzchnia to ok 35-40m2 pokój kuchnia, łazienka oraz niewielki przedsionek.
Mam już zakupione grzejniki 60x100cm do kuchni i pokoju oraz 60x50cm do przedpokoju zastanawiam się jeszcze nad łazienką co będzie bardziej wydajniejsze, grzejnik panelowy czy takie typowo łazienkowy szczebelkowy.

Zapytam Was jeszcze o wentylacje jak najlepiej zaplanować i wykonać odpowiednią wentylacje tak żeby spełniała swoje zastosowania nie tracąc dużo ciepła, zimą.

Wiem że pieco-kuchnie sprzedaje Piecbud:) pieco-kuchnie co prawda mam od nich kocioł i jestem bardzo zadowolony wiec mysle ze ten sprzęt tez bedzie dobrej jakosci

Ja użytkuję piec kuchenny kalvis 4cm o mocy 8kw 08 m2

Skoro już mowa o wyborze odpowiedniego kotła czy też samego układu CO,to może sprecyzuj też jaki budżet posiadasz na ten cel i wówczas doradzimy,bo zajmujemy się tym na co dzień.

Często decydując się na zakup popełniamy błąd kierując się mimo wszystko ceną. Jednymi z najtrwalszych, niezawodnych piecokuchni choć nie najtańszymi są kuchnie kalvis np. piec kuchenny kalvis 4b 1 13kw

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.