273
278
276
226
Strefa ekspertów HVACR

PIEC CO - jaki kupić? ... chcę palić miałem i drobnym węglem..

A co sądzicie o piecach Galmetu? Wiem, że GT ostro teraz "ciśnie" w oze, ale nie slyszalem,zeby ktos narzekal na ich kotly. ???

Akurat tutaj warto zastanowić się nad inwestycję w pompę ciepła,która będzie moim zdaniem najbardziej opłacalna i ekonomiczna pod względem amortyzacji kosztów. Poza tym to dużą wygoda.

Akurat wybór dobrego kotła grzewczego nie należy do prostych czynności,ale na szczęście pod tym względem mamy doświadczenie i możemy pomóc,doradzić. Jaki budżet jesteś w stanie przeznaczyć na ten cel?

Ja przyznam, że szukałem kotła bardzo długo Znalazłem kilka np. Tilgner, Defro, SAS i Witkowski. Wybór do łatwych nie zależał bo moje kryteria to: prostota obsługi, duże palenisko, estetyka,no i jak wiadomo wszystkim cena ... Co mnie przekonało? Indywidualne podejście firmy Witkowski. Wysłali handlowca, który z resztą był przygotowany do rozmowy. Mając porównanie z sprzedawcami z sklepu to niektórzy nie wiedzieli nawet zbytnio co sprzedają... Wybrałem kocioł 30 kw kmb-rp seria lux. - Bardzo fajna estetyka, przewody z tyłu co jest dobrym roziwazaniem. Tilgner też nie jest zły, ale nie przekonali mnie na infolinii... na stronie sklepu-witkowski mają opisane tez te kotły

Ktoś wie może jak sprawdzają się kotły c.o. z Pleszewa? O takie konkretnie chodzi: http://kotlarstwo.co/. Zastanawiamy się właśnie nad wymianą i znajomi nam polecili akurat tą firmę, podobno bardzo rzetelni i pomagają dobrać odpowiedni kocioł itp. Zanim zakupię, wolałabym jednak poznać opinię większej ilości osób.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.