273
278
276
226
Strefa ekspertów HVACR

PIEC CO - jaki kupić? ... chcę palić miałem i drobnym węglem..

polecam piece Bio-Wulkan ze Sławkowa,używam już 5 lat i się śmieje jak inni narzekają że to czy owo. Tutaj jakość i dopracowane rozwiązania bez zbędnych wodotrysków pokazują w czasie ze to właściwa droga

W związku z Pana wypowiedzią na temat ilości spalania w piecu defro - 20 kg na dobę, mam wielka prośbe o podanie parametrów jakie ma Pan ustawione, gdyz właśnie zakupiłem piec defro 25 kw i spala mi 30 kg na dobę. Z góry bardzo i to bardzo dziekuję. Mój email: kdmm.gierszewski@neostrada.pl

WUWU Zastanawiam się nad piecem SPYRA Proszę podaj jego wady Zalety poznałem u producenta

Czy stalmark aby nie za dużo dymi

polecam piece Bio-Wulkan ze Sławkowa,używam już 5 lat i się śmieje jak inni narzekają że to czy owo. Tutaj jakość i dopracowane rozwiązania bez zbędnych wodotrysków pokazują w czasie ze to właściwa droga
Witam
zamierzam kupić piec bio-wulkan 75kw z podajnikiem tłokowym. Mam pytanie czy miał węglowy musi być idealnie słuchy czy może być wilgotny??.Pytam bo zanajomy zakupił ten piec i od tygodnia nie umie utrzymać ognia twierdzą ze chodzi o wilgotnośc miału,lecz miał nie jest jakos bardzo morkry tylko lekko wilgotny co pan o tym sądzi ??

Pozdrawiam.

Alan, jeśli chodzi o zalety: prosty w czyszczeniu, prosty sterownik, bardzo łatwy demontaż podajnika i wentylatora, zasobnika, w moim przypadku wydaje mi się że ekonomiczny
jeśli chodzi o wady to od poczatku nie udalo mi się go tak ustawić żeby nie dymił jak lokomotywa oraz żeby w piecu nie odkładała się sadza. Może to wina moich złych ustawień.
Co do jakości blach trudno mi się wypowiadać, podobno piec jest z blachy kotłowej 6 mm, inni producenci podobno robią też z kotłówki. Zobaczymy jak będzie.
Jeśli chodzi o serwis też OK, jak spalił mi się wentylator to zadzwoniłem do Pana Spyry i sztuka za sztukę. Moi znajomi też te piece zakupili.
Ogólnie polecam, chyba z tłokowych jest najlepszy.

każdy z nich reklamuje co sprzedaje

polecam kocioł Termiko.(www.termiko.eu) Jest to duża firma z tradycjami i produkują bardzo dobre kotły.mam takiego od 8 lat i spisuje się wyśmienicie.POLECAM

ja też polecam Termiko.Bardzo oszczędne są w zużyciu opału.

masz racje kotły Termiko sa dobre.ja mam od 6 lat i tylko raz wymagał drobnego serwisu.wymiany ślimaka.

Ja również polecam Termiko.bylam,ogladalam firme i kupiłam kocioł.jestem zadowolona.

witam proszę podać jakieś dane wskazówki odnosnie ustawień tego pieca

witam prosze podać jak ma pan ustawiony piec zgory dziekuje

witam prosze podac parametry usawien pieca bio wulkan

witam posiadam ten sam piec co pan prosilbym o jakies namiary w jaki sposób spala pan tak malo tego opału

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.