265
226
264
Strefa ekspertów HVACR

ogrzewanie

My na sklepie już któryś sezon dogrzewamy zimą gow-em (gazowym ogrzewaczem wnętrz, teraz od mory) i jakoś nie zbankrutowaliśmy, a wręcz przeciwnie, ludzie z przystanku wchodzą się do nas ogrzać, a przy okazji kupują ;)

A jaki dostawca dostarcza Ci gaz LPG? Miałeś zbiornik? My bedziemy dzierżawić. Jakie rachunki płacisz? Czy masz bezpłatny serwis i kto dba o staly dostęp do gazu?

Twój dostawca to Amerigas? My szukamy firmy, która wydzierżawi nam zbiornik i bedzie kompleksowo nas obsługiwała...

Nasi sąsiedzi maja zbiornik od Amerigas i z tego co się orientuje to są zadowoleni. Zadnych problemów i obsługa ok.

Ja mam w dzierżawie zbiornik z Amerigsu i nie narzekam na nic, koszty są adekwatne, tak jak zawarliśmy w umowie. Przeglądy techniczne zbiornika mam zapewnione, jakość gazu jest ok, a w domu ciepło jak nigdy

no to to masz w amerigasie, jak dzierzawisz zbiornik, tak jak ktos pisał, masz obsługe zbiornika, przeglady i dostawy po ich stronie zapewnione

Dokładnie tak. Warto skorzystać z ich oferty bo od początku (już etapu planowania) pomagają. A co ważne warto też polecać innym to rozwiązanie, wtedy można jeszcze sobie zafundować promocyjną cene gazu przy tankowaniu 300 litrów

tak wiem o tym i ja poleciłam siostrze amerigas, ona dostała te 300 l w gratisie, ja się na to powołam to może i mi coś dorzucą, jakas promocję:)

Zawsze warto pytać i się o swoje dopominać, wtedy można coś wywalczyć. Daj znać czy się udało.

Ogólnie to polecam umówić się na spotkanie z kimś z Amerigasu i dogadać szczegóły umowy i warunki jakie ma się otrzymać.

Najwygodniej i najszybciej konkretnych informacji otrzymasz dzwonić tam. Ale z doświadczenia powiem że Amerigas ma jedna z najlepszych obecnie, więc zainteresuj się szybko.

ja amerigas znalazłem z polecenia, ale również plecam telefon, dużo informacji przekażą i na pewno nakreślą ofertę

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.