273
274
226
276
Strefa ekspertów HVACR

Nowe wcielenie

Około 11 30.

Pisze Pan, że mam zdolnosci handlowe, a nie wiedzę. Logicznie z tego wynika, że klienci, są oszukiwani, czyli po zastosowaniu dobrej wentylacji i skutecznej izolacji są niezadowoleni. Jest to oszczerstwo niczym nie poparte. Proszę się przedstawić lub chociaz podać jeden przykład, kogos kto cierpi z powody dobrej wentylacji i izolacji.

Komu mam się przedstawić? Nie widzę zresztą powodu przedstawiania się nazwiskiem, wystarczy, że występuję pod jednym nickiem. To forum ma służyć wymianie myśli i identyfikacja osób nie jest potrzebna. Chyba, że ktoś chce reklamować swoją osobę czy firmę. Zarzut oszczerstwa jest wytworem pańskiej logiki bo ja nigdzie nie napisałem, że klienci są niezadowoleni. A może rzeczywiście są niezadowoleni skoro pan tak nerwowo zareagował?

Czekałem na Forum Wentylacji...

I co? Żaden klient nie przyszedł?

Kiedyś i tak zrozumie Pan problematykę izolacji, wentylacji, syndromu chorego budynku, 40 kW/h/m2/rok, bo nie ma od tego odwrotu a, że staram się to przyspieszyć to przepraszam. Zdaję sobie sprawę, że każdemu potrzebny jest różny czas. Naprawdę gdyby to co Pan pisze miało przyszłośc czy sens, to robiłby to samo a nie sprzedawał od 1990 roku rekuperatory, wentylowane kalenice, czy folię kubełkową do fundamentów. Dlatego wierzę, że do izolacji od środka (www.isover.se)też się Pan przekona i nie ma co się tak upierać, bo potem cięzko jest się wycofać. Naprawdę pozdrawiam. www.nie-co.pl

Zapewniam pana, że doskonale rozumiem problematykę izolacji. Podjąłem przecież dyskusję na temat izolowania
budynków od wewnątrz? w dziale problemy techniczne. Stwierdziłem, że jest to najgorszy sposób izolowania a pan na to -?zapraszam na Bartycką?. To żaden argument za stosowaniem tego rozwiązania, proszę o konkrety. Skąd grubość 30 cm? Czy pan to liczył? A dlaczego nie 35 cm albo 50 cm? Zresztą te pytania są bezcelowe. Pan i tak nie odpowie.
Ps. Skoro pańskim hobby jest izolacja to czemu pan nie przeniesie się na witryny zajmujące się tą dziedziną?

No i sam Pan widzi, że z budownictwem na bakier, ale spokojnie wszystko się nadrobi. A zapraszam na Bartycką bo na forum już wszytko wyjaśniłem, a przyjechać ja do Pana na głębszą dyskusję nie mogę bo jest Pan dość tajemniczy.

A nie przeniosę się, bo nie sprzedaję izolacji tylko ogrzewanie, i wentylację.
Widzę, że bardziej Panu przeszkadzam niz "Góraliczek", co mnie napawa satysfakcją, pewien jestem, że Pana przekonam, tak jak praktycznie, wszystkich do tej pory.
Czy przegładam pan już www.isover.se gdzie przegrody mają nawet k=0,082?

Posiadacze wewnętrznej izolacji budynków!. Jeśli istniejecie zabierzcie głos i napiszcie kilka słów o niej. Szukałem opisu praktycznych realizacji takiego rozwiązania i nie znalazłem nigdzie. Może ktoś poda jakieś linki lub literaturę.

www.isover.se

Po co szukać, przecież wiesz "Tanie Grzanie". Pozdrowienia.

Odezwała się tylko jedna osoba izolowana wewnętrznie. I to nie użytkownik tylko propagator tego rozwiązania. W jej przypadku izolacja ta okazuje się nader skuteczna nic do niej nie dociera.

Jak do Ciebie nie dociera, to się spotkaj!

Jak do Ciebie nie dociera, to się spotkaj!

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.