273
274
276
226
Strefa ekspertów HVACR

MG spaw, kotły, piece, Cesar, Tauron, Ram24, Atron, Drex, z podajnikiem,

Tak.masz racje z tymi ustawieniami.Na każdy dom regulacja odbywa sie indywidualnie.Ale kotły są bardzo dobre,i naprawdę mogę je polecić każdemu.Mój tauron od 3 sezonów napierdziela bez usterek jak szwajcarski zegarek.Myślę ze ludzie mają racje ze nie warto oszczędzać na kocioł.

bylem wczoraj...bardzo czysto w firmie i poukładani pracownicy.potrafili mi wszystko wyjaśnić. kupię kocioł od nich napewno, ale to dopiero latem :).

Ja od sezonu użytkuję piecyk mgspaw Tauron. Dom nieocieplony ok 160-200m, . Piec ma 25kW. Temperatura wciągu dnia np.na zewnątrz ok 5-7 stopni nocą -1,-2. a w domu tak ciepło jak jeszcze nigdy nie było na gazowym wcześniej. Kocioł cichy, świetnie steruje zadaną temperaturą.i. Fachowcy z firmy instalatorskiej powiedzieli że to naprawdę udany, trwały, i dokładnie wykonany piec. Mam nadzieję że będzie mi długo służył......
mam nadzieje ze moja opinia się komuś przyda.
pozdrawiam- Michał z Białegostoku

Oglądałem kocioł Jesli chodzi o mnie to po zapoznaniu sie z kotlem jednak na żywo bo już taki jestem co widzę to kupię zamówiłem go w firmie .Oby posłużył jak innym.bo ludzie go sobie chwalą.pozdro.

Kotły całkiem ok.Podobają mi się.

Szukam kotła z podajnikiem.Słyszałem że kotły Mgspaw to dobry wyrób. Zastanawiam się nad kotłem z podaj. tłokowym lub ślimakowym.Który będzie lepszym wyborem? Mam powierz. 120m2 do ogrzania + zbiornik 100 L.

Zależy czym chcesz palić.Wszystko zależy od granulacji.Jednak do ogrzewania zbiornika z wodą lepiej kupić chyba ślimakowy.Bardziej oszczędnie dawkę paliwa poda do samego CWU.

I taki i taki się nadaje.Slimak lub tłok.Ale do tłoka musi być większa pojemność zbiornika CWU żeby latem zgubił temperaturę...A jeśli chodzi o kotły z MGSPAW to naprawdę dobrze zrobione kociołki.Ja mam i też polecam

Podobają mi się te kociołki.Ale nie mogę się zdecydować który model kupić.Z podajnikiem czy jednak zwykły?.Kotły widziałem osobiście.Oba super.do zimy jeszcze chwila wiec nadal rozważam ;-)

Porządne kotły.Bardzo dobra przekładnia Besel i palnik Ekoenergia.
2 lata bez awarii u mnie w kotłowni.Jestem zadowolony i wystawiam pochlebną opinie.Pozdrawiam.

Cześć wszystkim;) Czy znajdują się tutaj osoby, które chociaż odrobinę znają się na kotłach? Bardzo chce skorzystać z oferty firmy MGSPAW jednak waham się między wyborem kotła zasypowego z z podajnikiem.Potrzebuje szczerej odpowiedzi, który z nich jest lepszy (zasypowy,ślimakowy,tłokowy??) i który warto zakupić bo kolega ma taki kocioł z tej firmy i mówił ze tłokowy mu spisuje sie bardzo dobrze. Pozdrawiam.

Nie ma to jak podajnik.Bierz tłokowy.Spali nawet gorszy opał.Zasypowych kotłów robi się coraz mniej.

Kociołki ciekawe.A szuflada to faktycznie do gorszego opału jak najbardziej się nadaje.U nas w pracy halę takim ogrzewają i spala wszystko.

Mam piec TAURON.Kocioł w 2 zimach sprawował się do tej pory rewelacyjnie.Wiec nie pozostaje mi nic innego jak polecić.

Zamówiłem kocioł dwa tygodnie temu w MGSPAW i wlaśnie wczoraj dotarł.Jestem milo zaskoczony jakością modelu Tauron. Kocioł nie odbiega wykonaniem i podzespołami od największych producentów z polski, jak np.Sas czy Kostrzewa, bo te produkty porównywałem w naszym sklepie
instalatorskim .Mam nadzieje ze tak samo dobrze jak wyglada bedzie sie w nim palić.Jakość i obsługa na najwyższym poziomie,firma godna uwagi.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.