273
278
226
276
Strefa ekspertów HVACR

Kryzysie gdzie jestes?

Szanowny gogo, ja niestety musialem wyjechac az do Chin zeby dostac te swoje marne 60PLN za godzine i miske ryzu dziennie :) wiec mze nie powinienem sie wypowiadac jako cos nawet ponizej dna nieudacznictwa? WYdaje sie jednak ze jest kolega wielbicielem szanownego pana prezydenta RP obecnego, ktory uzywajac tych samych obelg stracil w jednej sekundzie 2 miliony wyborcow. Niestety rynek pracy bedzie sie zmienial wraz z przenoszeniem produkcji do takich krajow jak Chiny ( jak wspomnial Doctor No) i oby kolega gogo nie musial pewnego dnia rowniez tam szukac pracy( ja "niestety" juz musialem) bo co wtedy powie o sobie? Ze jest nieudacznikiem? Tylko co to ma wspolnego z wentylacja?

Kryzysu jeszcze nie ma, tylko spowolnienie. A jak Pan Kryzys przyjdzie za pół roku do Polski, to się w gacie zesracie ze strachu o pracę, zarobki, kredyty i rodzinę....

Kryzys to mają firmy zachodnie, ale tylko w Polsce. Szczególnie to takie co to swoje siedziby mają w Belgii, Holandii. Przedstawicielswa całą kasę z Polski ladują w centralę, a Polskim wykonawcom nie płacą. A pan Prezydent i Premier chcą nas obłożyć dodatkowymi podatkami, zamiast zająć konta tych firm i wypłacić należne pieniądze Polakom

to powiedzcie dlaczego ludziom tak trudno znaleźć pracę - dobra pracę- nie w firmie krzak gdzie cię po 3 miesiącach wywalą i jeszcze pensji na czas nie płacą pracowałem już w takich instytucjach i nigdy więcej od 6 m-cy nie mogę znaleźć pracy

Dobrych firm to można policzyć na palacach jednej ręki, reszta to krzaki i wielkość mojego pokoju. Będzie jeszcze gorzej pod koniec tego roku.

to powiedzcie dlaczego ludziom tak trudno znaleźć pracę - dobra pracę- nie w firmie krzak gdzie cię po 3 miesiącach wywalą i jeszcze pensji na czas nie płacą pracowałem już w takich instytucjach i nigdy więcej od 6 m-cy nie mogę znaleźć pracy
"poszukujący", a szukałeś na www.sympatia.pl albo www.single.pl

Dobrych firm to można policzyć na palacach jednej ręki, reszta to krzaki i wielkość mojego pokoju. Będzie jeszcze gorzej pod koniec tego roku.
u ile ta reka zostala wczesniej potraktowala przez flexa... i pare palcow ci ubylo.

Napisz jeszcze raz to moze Cie zrozumiem.

Napisz jeszcze raz to moze Cie zrozumiem.
Mlotek nie zrozumie najprostszego zdania wiec po co mam sie produkowac?

Typowa polczka odp na tym forum.

Napisz jeszcze raz to moze Cie zrozumiem.
Zgadzam sie z toba typowa odpowiedz polaczka na tym forum.

Jest wiecej osob ktore Cie nie rozumia. Jak masz cos sensownego do powiedzenia to pisz a jak ostatnie twoje posty w wielu watkach nic nie wnosza. Wylej jeszcze wiecej z siebie zolci. Juz lepiej sie czujesz. Bez odbioru

Dobrych firm to można policzyć na palacach jednej ręki, reszta to krzaki i wielkość mojego pokoju. Będzie jeszcze gorzej pod koniec tego roku.
zolc? Czy chciales napisac, ze wiekszosc ludzi mnie nie rozumie? Kurcze chyba jakies zle liceum skonczylem. Tak, tak wiem nie rozumiesz.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.