265
226
264
Strefa ekspertów HVACR

KLIMAT SOLEC

Hej czy ma ktoś jakieś informacje na temat pracy w firmie Klimat Solec praca raczej przy projektowaniu, zarobki atmosfera, możliwości awansu itp.?

Słabo płacą, słyszałem określenie, że to obóz..

NIE ZNAM FIRMY ALE CZĘSTO SPOTYKAM SIĘ Z ICH OGŁOSZENIAMI O WOLNYCH STANOWISKACH PRACY.. TO PRZEWAŻNIE ŚWIADCZY O JEDNYM DOBRE FIRMY NIE MUSZĄ SIĘ OGŁASZAĆ ŻE SZUKAJĄ PRACOWNIKÓW

Firma jest zarzadzana rodzinnie, a wiadomo, nie kazdy musi sie do zarzadzania nadawac - taki jest wlasnie Klimat.

A może coś więcej jeszcze wiadomo ?

Dział Projektów i Wycen w okresie ostatnich 2 lat podwoił zatrudnienie, a średni staż pracy w tym dziale aktualnie zatrudnionych pracowników to 4,5 roku - jak na prawdziwy "obóz" przystało ciężko się od Nas uwolnić ;)

kiedyś tam pracowałem i nie byłem zachwycony warunkami pracy a szczególnie płacy.Nie polecam ,a sam nigdy tam nie wrócę.Mam tam jeszcze kilu znajomych którzy twierdzą że przez te kilka lat nic na korzyść pracowników się nie zmieniło na podwyżki pensji nigdy nie ma pieniędzy a rodzinkę tam zatrudnioną stać na budowę domów kupno wypasionych samochodów kosztem oszukiwanego pracownika.

Każdemu kto tu zrzędzi na firmę KLIMAT Solec w obecnej dekoniunkturze na rynku budowlanym proponuje założyć własną działalność i zatrudnić co najmniej dwóch pracowników na początek. Znaleźć im zajęcie za które zarobią na siebie i firmę. Przy płacy miesięcznej na poziomie 1500 zł pracownik staje się opłacalny dla firmy jeśli jego praca da firmie w danym miesiącu przeniesie firmie zysk 3000 zł. Proponuje powalczyć na rynku projektowym lub wykonawczym i wówczas wysuwać wnioski o danej firmie. Okaże się, że to nie takie łatwe znaleźć intratne zlecenia, pilnować umów i terminowego oddania projektu czy zlecenia wykonawczego i oczywiści spłynięcia płatności. W tym wszystkim są zwariowane terminy i przy braku odpowiedniej koordynacji wyjazdy na budowy. I nad tym wszystkim panują właściciele firm którzy nic nie robią i wszystko za nich ktoś robi. Jeśli ktoś narzeka, że mało zarabia to zawsze może założyć swój biznes i w polskiej rzeczywistości spróbować funkcjonować. Wówczas się zorientuje ze praca nie kończy się na 8 godzinach a to co zarobi nie ma odzwierciedlenia we włożonym wkładzie w stworzenie np. rzetelnego projektu. A Inwestorzy są tacy, że w większości nie cenią profesjonalizmu tylko zwracają uwagę na to by było jak najlepiej za jak najmniej.

Obrońco Klimatu drogi, trzy Jaguary XS-y, Lexus, dwie sztuki Volvo, 3 komplety alimentów. Pan placi, pani płaci, społeczeństwo płaci - to pracujące w Klimacie.

Nie wdając się w niepotrzebne dyskusje od razu powiem, pracuję 12 lat w Klimat Solec.
Awansowałem z najniższej pozycji (monter) na stanowisko kierownicze tylko i wyłącznie dzięki własnej pracy, nie należę do "rodziny" :), czyli można liczyć na rozwój i awans w przypadku posiadania odpowiednich kwalifikacji oraz chęci do pracy.
Firma rodzinna, jak ze wszystkim są plusy i minusy. Jak dla mnie, nie ma tragedii.
Atmosfera wśród pracowników w porządku.
Płace zależne od stanowiska i kompetencji, wpływ regularnie, w ciągu 12 lat jeden raz był poślizg w okresie słabej koniunktury w budowlance kilka lat temu.
Jednemu/jednej będzie Klimat odpowiadał, drugiemu/drugiej nie. Myślę, że warto rozważyć i spróbować, a nuż się spodoba, kto wie.

Jaguar, Volvo, lexus - co za buractwo

jeszcze Beenka GT doszła - teraz to jest komplet

najnizsza pozycja to pomocnik montera a dwanascie lat temu zarabiales wiecej jako monter niz teraz jako kierownik

jak ktoś chce pracować to będzie pracować a jak nie to w żadnej firmie mu nie będzie pasować,Klimat jest ok,

KIEROWNIK I TAKIE BŁEDY [NUŻ] RACZEJ [NÓZ] JEST POPRAWNIE TACY SA KIEROWNICY W TEJ FIRMIE

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.