273
274
276
226
Strefa ekspertów HVACR

KLIMAT SOLEC

Wole 6000 zł od kapitalisty zachodniego niż minimalna krajową od polskiego.

Krajowa Firma (najnizsza) Krajowa Pensja

W nawiązaniu do wpisu kolegi pracownika chciałbym podkreślic znaczenie owego wpisu. W klimacie są Pracownicy i pracownicy. Do jednych zalicza się szanowne kierownictwo które nie ma powodow do narzekania. Wkońcu to dobrze opłacani specjalisci fachowcy i profesjonalisci.... Druga grupa to pracownicy fizyczni postrzegania przez pierwszą grupę jako motłoch i mało inteligentna masa do czarnej roboty. Ktoś przecież musi wykonywać polecenia nieomylnego kierownika pracujący za najniższa krajową. Tak więc prosiłbym ze swojej strony aby Ci nienarzekający dokonując wpisy na tym forum napisali z czystym sumieniem dlaczego nie maja powodów do narzekań nie wprowadzając w błąd ludzi szukajacych dobrej i godziwie płatnej pracy w jakie bagno sie pchają.

Gdzieś pod Bydgoszczą,
w małej mieścinie....
Jest sobie firma,
gdzie nic nie ginie!-)

Firma wspaniała,
jakiej nie znacie....
Każdy chce robić,
W tak dobrym Klimacie!-)

I aby sprostać,
wyzwaniu temu...
Dają szanse wykazać,
sie każdemu!-)

Jest jeden szkopuł,
lecz o tym nie wspomne....
Rotacje w tej firmie,
są bardzo ogromne!-)

Wszystkim szczęśliwcom,
obiecują kokosy.....
Kto tylko zechce,
powierzyć swe losy!-)

Lecz szybko prawda,
okrutną się staje....
Że w tym Klimacie,
żyć się nie daje!-)

Więc jeśli nie jesteś,
zbyt zdesperowany....
Zastanów się mocno,
i zmień swoje plany!-)

Ja też pracowałem w obozach, ale innych. Założyłem własną firmę i się teraz dziwię jak to możliwe że ciągle złyszałem : brak kasy i brak podwyżek; albo : załuż własną firmę a się przekonasz jak ciężko jest na rynku...
Jak założyłem firmę to zarabiam teraz K....A !! 5 razy tyle co w obozie i się dziwię jaki byłem głupi i jak mną manipulowano!
Kiss my .....s!

piekny wierszyk :) ciekawe czy pisany w natchnieniu w czasie godzin pracy :)

Po darmowych nadgodzinach kazdemu na psyche siada...
Ujawniaja sie przy tym nie odkryte dotad talenty tworcze!-)
Pozdrawiam wszystkich z obozu pracy.

ja tam nie nażekam jestem sobie w tej firmie asystentem i w sumie spoko jest
naprawde nei wiem czemu narzekacie na obóz praca jak rpaca
i nie czaje narzekan monterów skoro zarabiaja wiecej niz ludzie z wycem i asystenci...

Z taką ortografią tak daleko zaszedłeś...

nie zazdrość chłystku :P

jeśli ktoś z was szuka pracy,i ciągle narzeka na tą firmę,to zapraszam do firmy ,,,siberic polska,,,,poszukują tam monterów i spawaczy ,ja tam robie 4 lata,jest spoko ,dorobiłem sie troszkę,płaca na czas i nawet wysoka(jakies 7000tys brutto )praca również za granicą w degacjach po 2 miesiące,dogodna djeta mieszkanie przeloty za darmo,wpiszcie w gogle nazwe firmy i dzwoncie,naprawde polecem

"djeta" kolejny analfabeta, ......

a ty nie robisz błędów analfabeto ,pewnie stara ci nie daje i dla tego tak bronisz tej zjebanej firmy błąbie

heh, co za intelektualne dno, aż boli :(

Jeśli jego matematyka idzie w parze z ortografią to może o jedno zero nie może sie doliczyć, czyżby już ktos z pokolenia gimnazialnego??

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.