273
274
276
226
Strefa ekspertów HVACR

KLIMAT SOLEC

talonyna 400 zł to nic??

wstyd to jest ze tam pracujesz wszyscy dostali talony widocznie takim fachowcom jak ty pozostaje tylko doplacic ze tam pracujesz a moze nie wiedziales do czego sluzy karta ktora dostales bo telefoniczna raczej to nie byla haaa

Co tam słychać w Klimat Solec bo już nikt nie pisze.Często widzę ogłoszenia że szukają do pracy.To samo mówi za siebie.

wszystko ok!!!!!!!!

Jak widze minal spory kawalek czasu a w tej firmie nic sie nie zmienilo. Z perspektywy czasu mysle ze nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo i w zasadzie musialbym podziekowac przelozonym ze zrezygnowali ze mnie i "zmusili" do szukania innej pracy. O dzieki wam za to;-) Wkoncu wiem co znaczy pochwala za zaangazowanie i wklad w prace. Sa premie podwyzki awanse.... Ludzie cieszcie sie ze was motywuja do zmiany na lepsze;-)Oby tak dalej!-)

trzy lata narzekja trzy lata sie zwalniaja jakos nie moga sie zwolnic a jak sie zwolnia to pozniej trzy lata sie prosza o przyjecie a najwiecej do powiedzenia maja ci ktorzy najmniej pracuja albo sie ucza dopiero pracy w porzadnej firmie co czegos mozna sie nauczyc i pozniej wielcy fachowcy sie zwalniaja albo sa zwolnieni a pozniej proszenie o przyjecie z powrotem itd bo stwierdzaja ze jednak klimat to porzadna firma i bez sensu to pisanie bo kazdy wie jak jest wszedxzie dobrze gdzie nas nie ma kiedys tam pracowalem i z checia bym wrocil ale mam pewne zasady pozdr

ODRADZAM PRACY W TEJ FIRMIE

Daj znać czy Cię posłuchała ...

brutto 7 - pln / godz

Kolego xxx111 to przyjdź pracować do Klimatu.

kogo to moga byc slowa napewno m. m.ha ha

!!!

Jedyna zaletą Klimatu,to fakt;wypłaty są na czas!Ale nie trudno przelewać tak drobne sumy jakimi obdarowują swoich monterów!Średnio to 1400zł.za m-c pracy w delegacji.Aby wyglądało dużo na końcie to dopisują koszty diet.Żenada!

Ludzie ida swieta,pewnie znow 400 zl,ktore w styczniu zabiora z pensji.NORMA.Zaczeli pracowac za granica,i co?diete wpychaja w wyplate,haha.miesiac pracujesz za 5 tys.w tym 3 tys delegacji.nawet nie stac ich na posilek regeneracyjny,przy 12 h pracy,uciekajcie z tamtadddddddd

Wypłaty dają takie olbrzymie, że nie wiadomo na co wydawać !!! Zawsze mam dylemat - jedzenie czy rachunki . Żeby chociaż zaczeli uczciwie nadgodziny płacić , a nie ciągle obiecywali gruszki na wierzbie

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.