273
278
226
280
Strefa ekspertów HVACR

klapy p.poż dla okapów kuchennych.

do spostrzegawczy
A moze to kilkupietrowy hotel z więcej niz jedną kuchnią na poszczególnych kondygnacjach z wspólnym kanałem podłaczonym do okapu. Mozliwosci jest wiele wiec pytam.

Jeśli już tak gdybamy:"kilkupiętrowy hotel z więcej niz jedną kuchnią na poszczególnych kondygnacjach z wspólnym kanałem podłączonym do okapu" = klapy ppoż na każdym oddzieleniu stref pożarowych, przepustnice regulacyjne przy każdym okapie(regulacja hydrauliczna), rewizje do czyszczenia (wraz z dobrym dostępem do nich) przy każdej klapie i przepustnicy - wydaje mi się trochę przekombinowane. Chyba prościej byłoby zastosować dla każdego z okapów po jednym kanale (nawet kosztem kawałka powierzchni do wydzielenia przestrzeni technicznej).

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.