273
278
280
226
Strefa ekspertów HVACR

Jakie klimatyzatory są najlepsze?

x

Polecam Klimatyzator przenośny Master AC 1400 E. Idealnie nadaje się do pomieszczenia mieszkalnego. Nie ma problemu z nadmiernym hałasem. Urządzenie idealnie pełni swoją funkcję i jest bardzo wydajne. Dobra ofertę cenową na ten model znajdziesz na http://www.klimatop.pl/ w kategorii klimatyzatory przenośne.

Faktycznie, producentów jest naprawdę wielu, dlatego ciężko jest coś wybrać - zwłaszcza osobom, które nigdy wcześniej nie miały styczności z klimatyzacją :). Wiem po sobie, sama miałam problem z wyborem, ale ostatecznie zdecydowałam się na klimatyzację od LG i model klimatyzatora, który wygląda jak ramka na zdjęcia - może część z Was kojarzy o jaki konkretnie model mi chodzi :).
Widziałam, że wcześniej ktoś wspomniał o serwisie StrefaKlimatyzacji.pl - też polecam, bo znalazłam tam naprawdę przydatne rady i informacje związane z klimatyzacją tej marki.

Ja myślę, że Daikin, mam go już jakiś czas i nie zauważyłem wad, a mój sąsiad mówił, że sprzęt tej firmy jest niezadowny. Swój kupiłem w sklepie klimatyzatoryonline.pl

A klimatyzatory firmy Airwell?

Czy Fujitsu ASYG12LTCA / AOYG12LTC Moc chłodnicza: 3.5 (1.1-4.0) kW , to 2 liga jeśli tak proszę o podanie odpowiednika Daikin

Ja używam klimatyzator Airwella przenośny i spisuje się znakomicie.

Polecam z całą odpowiedzialnością sprzęt firmy chigo. Tutaj jest link do jednej z propozycji. Na stronie jest szczegółowo przedstawiona oferta. Ja korzystam już kilka lat i wszystko działa bez zarzutu. Tutaj przykład - http://www.chigo.pl/kurtyny-powietrzne.

Według mnie najlepsze są klimatyzatory z Klimatplus. Mam od kilku lat i nigdy się na nim nie zawiodłam :)

Według mnie najlepsze klimatyzatory są firmy LG i Gree zamontowałem tego seti i nic się z tym nie dzieję. LG jest na pierwszym miejscu za przemyślane udogodnienia dla monterów latwy dostęp do srobonkow czy do wody dzięki zdejmowalnego dolnego panelu

Tak zwany Artcool :D

POLECAM firmę MTM firmamtm.pl z Warszawy, robią darmową ofertę i wycenę na różne klimatyzatory, oczywiście dopasowane pod kontem mocy i pomieszczeń. Gorąco POLECAM! :)

Od siebie mogę polecić firmę Fresh Klima z Warszawy. Kompleksowo podchodzą do klienta, o dziwo nawet w trudnych warunkach do montażu coś wymyślą. Posiadają klimatyzatory najlepszych marek, dają na nie swoją gwarancje. Do tego w cenie usługi są dożywotnie przeglądy techniczne. Po skorzystaniu stwierdzam że to dość dobra oferta.

Witam ! Stanowczo odradzam firmę Galanz . Swego czasu klimatyzator zamontowała nam firma Kusz z Biłgoraja. Galanz pracował dobrze tylko półtora roku . Firma zasugerowała co pół roku przegląd do jak się potem dowiedziałem od pracownika to chiński niezbyt dobry sprzęt i zdarzają się częste awarie. Po dwóch przeglądach wyrzuciłem ich na zbity łeb bo brali kasę za nic . pół godziny czyszczenia i faktura na parę stówek. Tragedia. W klimatyzatorze od nowości nie działał horizontal . Instalator powiedział, że ten typ tak ma ale dowiedziałem sie , że to kłamstwo. Nie polecam tego chińskiego bubla jak i samej firmy.

Osobiście korzystam z klimatyzatora przenośnego kupionego w sklepie kominki vector - na powierzchni 50 m2 biura w stare kamienicy nieźle sobie radzi :)

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.