273
274
226
276
Strefa ekspertów HVACR

Jak tanio ogrzewac elektrycznie???

Bardzo solidna firma, mam podłogówkę w łazience i jestem zadowolony :D

jak najbardziej ogrzewanie podłogowe godne polecenia, jeśli chodzi o oszczędności na ogrzewaniu ;)

podłogówka też sprawdza się w lato bo fajnie chłodzi :D

w polsce tanio elektrycznie nie ma takiej opcji

===========
Najlepszy [url=http://wamka.pl/]psychoterapeuta szczecin ceny[/url]

A dlaczego akurat elektrycznie ?
Jest tyle tańszych i równie fajnych form ogrzewania.

Nie ma czegos takiego jak tanie ogrzewanie elektryczne,ono zawsze bedzie obok olejowego drogim rozwiazaniem. Tutaj polecam pompe ciepla,bo to oszczednosc i jakosc na wiele lat.



www.spednet.pl – pompy ciepla

Mój mąż niedawno uparł się na zmianę grzejników. Nie pytajcie się mnie dlaczego co i jak. Jak się uprze to jak osioł nie ruszy póki nie zrobi... Niestety musiałam przystać. Ale chciałam coś innego jak brzydko wyglądające grzejniki więc przesiedziałam w internecie trochę czasu i znalazłam infrapanel.pl Genialne rozwiązanie dla małych mieszkań i dla tych co cenią sobie ich wygląd. Infrapanele ogrzewają mieszkania a przy tym mogą nieźle wyglądać. Dużo też idzie zaoszczędzić przy nich. My zamówiliśmy takie z obrazem do pokoju. Projekt wyglądał przecudnie naprawdę. Czekamy na montaż. Mam nadzieje że będziemy usatysfakcjonowani.

A czemu nie kupić klimatyzatora? Też na prąd i ogrzeje - oczywiście że nie jakoś super skutecznie przy niskich temperaturach ale kto u nas ostatnio prawdziwą zimę widział.
Tylko kupić trzeba markowy typu Daikin , Mitsubishi, Fujitsu a nie chińszczyzne.

Pozdrawiam

Ogrzewanie klimatyzatorem jest dużym nieporozumieniem,ani to ekonomiczne ani praktyczne. Warto wziąć pod uwagę także inne opcje,jak np: pompa ciepła,która zbiera wiele pozytywnych opinii.

Ostatnie wpisy o piecach akumulacyjnych są sprzed 2-3 lat. Czy po tym czasie coś się zmieniało w temacie opłacalności ogrzewania dynamicznymi piecami akumulacyjnymi? Kto na terenie małopolski montuje takie piece i jakiej firmy piec wybrać?

Brakuje jeszcze oferty z mięsnego i od ciapatych .
Masz znajomego jakiegoś inżyniera sanitarnego ( conajmniej kilkuset w każdym województwie - najlepiej takiego co się podpisuje pod swoimi projektami - to udaj się do niego.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.