273
278
226
276
Strefa ekspertów HVACR

ilość powietrza świeżego

Przy takim intelekcie, bo o wiedzy szkoda gadać tylko szczekanie zostało.... Ale dzięki temu jeszcze przez jakiś czas będę miał małą konkuręcję, jak z rekuperatorami w latach 1990-1999. Panowie W.. R.. możecie sobie szczekać, mnie to nie przeszkadza, bo 40 kWh/m2 rocznie, zdrowa, komfortowa wentylacja dla ludzi a nie dla kubatury, i niecentralne ogrzewanie to przyszłość czy się szczekającym p.... podoba czy nie! Skala mnie nie przeraża, mogę Szanownym P... i w budzie nie-co z reku założyć.

Nie muszę czytać działki humor, bo tu jest niezły śmiech...

popieram :D:D zawsze tak robie

brzęku ...mały bolku - na tym forum wszyscy wiedzą biją cię na głowę. Jesteś przy nich malutki ...ot tak pod łokietek :) Z tej pozycji twoje szczekanie nie jest na szczęście zbyt donośne

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.