Nowa zaawansowana technologicznie centrala wentylacyjna VEGA została zaprojektowania w celu dostarczania świeżego i pozbawionego zanieczyszczeń powietrza do pomieszczeń produkcyjnych, magazynowych i gastronomicznych.

Najnowsze rozwiązanie do nawiewu świeżego powietrza marki Salda.


Zaimplementowane w centrali VEGA rozwiązania oparte zostały na naszym wieloletnim doświadczeniu, co pozwoliło na stworzenie produktu niezawodnego, prostego w obsłudze i gwarantującego najwyższą efektywność. Jednostki VEGA znacznie wykraczają poza wymagania ErP 2016, co w połączeniu z innymi rozwiązaniami ograniczającymi koszty, zapewnia najniższy koszt utrzymania w swojej klasie. Centrala  VEGA jest niewielkich gabarytów i może być montowana w każdej pozycji. Istnieje możliwość zainstalowania jednego z trzech typów mocy nagrzewnic. 


Centrale VEGA występują w trzech różnych wielkościach 350 m3/h, 700 m3/h oraz  1100 m3/h, do których można dobrać 1 z 3 mocy nagrzewnicy elektrycznej. Model 110 dostępny również z nagrzewnicą wodną. Centrale współpracują ze sterownikami Stouch i Flex.

 

 

Sprawdź pełną ofertę na centrale Salda