273
274
226
276
Strefa ekspertów HVACR

dobry ekogroszek w Kielcach- gdzie?

Ja kupiłem u Nowka. Dobry,nie śmierdział.Polecam.

Na kolberga nie kupujcie bo syf sprzedają smoła nie węgiel!!!

Na kolberga nie kupujcie bo syf sprzedają smoła nie węgiel!!!

2 lata temu brałem na Piwowarskiej i spalał się w miare dobrze, ostatnio zacząłem kombinować i brałem z różnych źródeł i generalnie kazdy jest do dpy. Teraz wezme znowu na Piwowarkiej, mam nadzieje że im jakość nie spadła bo już mnie szlag trafia ciągłe spieki czarny dym i pełno popiołu.

powiem wam panowie jedno dobry węgiel się skończył heloooł helooł jest tam ktoś Proponuje 4 worki na próbe i dopiero zakup podam wam adres gdzie jest teraz dobry tylko prosze nie piszcie że jest mokry bo w zime niema suchego węgla chyba że jest z zapasu letniego bo węgiel na powierzchnie w workach nie wychodzi

no podaj ten adres

Proszę nie dzwonić już pod numer tel. 509 637 149 – ogłoszenie nieaktualne!

W SPED-BUD PRZYJMO TERAZ BRAŁEM SUPER

Ja w tym sezonie zakupilem na ul. Hauke Bosaka chyba Carbon. Jak dla mnie jest oki.

Ja kupuje od jakiegos czasu na krakowskiej w superweglu, jak na razie sie nie zawiodłem. Wczesniej kupowalem w twojwegiel, ale po tej aferze jakos nie mam ochoty do nich jezdzić. W carbonie też dostaniesz dobry towar.

sorki w skladywegla.pl :) Podobne nazwy firm, pomylic się mozna. Czy oni muszą się taki podobnie nazywac?? to myli człowieka.

Witam ja kupowałem w tamtym roku ekogroszek na Krakowskiej kolo Agromy i powiem szczerze że sie dobrze wypalał, trzymał ciepło, i był w miare suchy, kupiłem go luzem i mi go zaworkowali przy mnie także wiem co brałem w tym roku jest ten sam z tego co sie dowiadywałem jak ktoś by chciał sprawdzić to daje namiar na nich 797400785 pozdrawiam

ja kupuje na Krakowskiej przy agromie

A ja kupuje u Nowka na Kolberga ,bo wole z kopalni a nie przydomowych składach.

tam znaczy na kolberga to juz nie kupie napewno , zamiast ekogroszku dostalem mialogroszek :( cala zime sie meczylem i 80 zloty za zrzucenie workow z auta chcieli porazka NIE POLECAM !!!!

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.