273
274
226
276
Strefa ekspertów HVACR

co na ścianę w sypialni

Zastanawiam się co wybrac na ścianę w sypialni za lóżkiem, żeby było oryginalnie i nowocześnie jednocześnie?

Wybierz kamień dekoracyjny Stone Master, świetny kamień rewelacyjnie wygląda na ścianie, bardzo trwały i z efektów będziesz zadowolona na pewno.

[quote]Wybierz kamień dekoracyjny Stone Master, świetny kamień rewelacyjnie wygląda na ścianie, bardzo trwały i z efektów będziesz zadowolona na pewno.[/quote]

A gdzie go można przed zakupem zobaczyć stacjonarnie najlepiej?

Ja kupowałam w leroy merlin, znałem juz ten kamień więc ja zamawiałem przez neta ale przypuszczam że stacjonarnie na sklepie tez jest

Stone Master okazał się wyborem idealnym. W weekend sprawę ogarnelismy i mamy super nowe wnętrze.

oj takie naklejki to dla singli chyba, nie moje pokolenie, jest zbyt odważne i raczej "na chwile" , ja szukałem czegoś bardziej stonowanego, ale jednocześnie nowoczesnego...

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.