273
274
276
226
Strefa ekspertów HVACR

co myślicie o klimatyzatorch LG?

Klima to dobra sprawa, w te upały bez klimy to nie da się wy3mac.

no na razie upałów nie ma, ale pewnie wrócą jeszcze. Dopiero połowa lipca, wiec na pewno jeszcze klima sie przyda.

Margotka ma racje, zobaczycie jeszcze jak klima bedzie wam ratowac życie ;)

21 lipca, środek lata. za oknem 13 stopni i pada deszcz. niedługo klima uratuje mi życie, bo na szczęście jest to model z funkcją grzania...

Ha! Całe szczęście, że jest to model z funkcją grzania. Ale mam nadzieje, że lato jeszcze do nas wróci...

Na pewno, już dzis jest o wiele cieplej. Jeszcze będziesz chłodził domek klimą :)

pewno będę, ale na szczęście nie LG ;)

Czemu na szczęście? Jedni wychwalaja drudzy nie... w sumie zawsze tak było. Ale mozesz mi napisac co jest nie tak w tej klimie lg? Miałeś jakies złe doświadczenie? Bo ja jestem w trakcie szukania jakiejś do biura.

Dobrze pracują.

Janusz spokojnie możesz sobie kupić tą klimatyzacje do biura i nie tylko ,bardzo ładnie się prezentuje i działa bardzo dobrze wiec spokojnie możesz ją zakupić.

ja równiesz polecam tej firmy klimatyzacje mam ją zamontowaną 4 miesiące jestem bardzo zaowolony

ale jakiej w końcu firmy polecasz? bo juz nie wiem

Ja własnie dziś zamowiłam te klimatyzacje do naszej firmy. Lg Artcool. Duzym plusem jest ten system oczyszczania powietrza Neo-Plasma i 3-stronny wypływ powietrza. Myśle, że będzie dobra.

a konkretnie do jakiejś sali? Bo ja szukam do sali konferencyjnej, ktora ma ok. 20 m2.

Tak, tez chcemy ja zamontowac w sali konferencyjnej. Tam jest najbardziej potrzebna. A sala ma ok 30 m2.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.