273
274
276
226
Strefa ekspertów HVACR

co myślicie o klimatyzatorch LG?

5 000 000 zł to nie dużo? gratulacje zarobków... tym bardziej, że standardowy split podobnej klasy można kupić za 1700 zł...

Krzysio 10/10:)

człowieku , dokładnie to 4900 (cztery tysiące dziewięćset zloty )wiec sory ale to nie jest nie wiadomo jaka cena i na pewno nie taka cena która ty napisałeś "5 000 000 zł" i czytaj dobrze

człowieku , dokładnie to 4900 (cztery tysiące dziewięćset zloty )wiec sory ale to nie jest nie wiadomo jaka cena i na pewno nie taka cena która ty napisałeś 5 000 000 zł i czytaj dobrze
5000 tysiaków to dla mnie 5000 000. oczywiście domyślam się, że chodzi o 5000 zł, ale to i tak za dużo...

no bez przesady to nie jest tak dużo biorąc pod uwagę ze nie kupujesz na miesiąc tylko na lata

tak naprawdę, to kupujesz na jakieś 7-8 lat. potem to będzie już przestarzały gruchot. i dlaczego mam wydawać 5 000 zł jak mogę połowę tego już z montażem...

no ale ta przynajmniej normalnie wygląda, ładnie a nie jakiś plastik ci wisi

no ale ta przynajmniej normalnie wygląda, ładnie a nie jakiś plastik ci wisi
kwestia gustu... zresztą MDV robi podobne za dużo mniejszą kasę.

no tak kwestia gustu ,zgadzam sie,no ale nie powiesz mi ze wygląd nie jest super ,no proszę cię i ze wolisz jak bezpłciowy plastik ci wisi

ja myślę że jest dobra firma

zgadzam sie ,ale pewnie zaraz ktoś napisze coś innego,bo każdy ma swoje doświadczenia na temat tej klimatyzacji

Montuje od nie dawna ale jeszcze klimatyzacji LG nie montowałem,ale koledzy montowali i ok wszystko

myślę ,że dobra to firma

Nawet bardzo dobra! Mamy klimatyzacje LG juz od roku w biurze i nigdy nie było z nia żadnego problemu.

U nas w biurze dopiero będą montowac. Nareszcie, bo już czasami to ledwo wytrzymywalismy. Też lg.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.