Nowy cykl szkoleń dla instalatorów LG, dotyczący “Obowiązków firm serwisowych po nowelizacji przepisów o F-gazach z 2017/2018 r., nowych procedur oraz praktycznego prowadzenia CRO i raportowania do BOWOiK/IChP” rusza od połowy stycznia.

Nowe szkolenia dla instalatorów LG – obowiązki firm serwisowych w świetle nowych przepisów o F-gazach

Tematycznie szkolenie obejmować będzie zarówno teoretyczne, jak i praktyczne aspekty aktualnych obowiązków firm instalacyjno-serwisowych wynikające ze znowelizowanej ustawy o F-gazach i rozporządzeń ministrów z 2017/2018 r. Podczas spotkania omówione zastanie funkcjonowanie Centralengo Rejestru Operatorów (co serwis musi wiedzieć o CRO oraz jak powinna wyglądać wzorcowa współpraca serwisów z operatorami, jakie jest prawidłowe dokonywanie wpisów do Kart Urządzeń, formalności związane z rejestracją w systemie BDS oraz prawidłowe wypełnianie sprawozdań).

Powyższe tematy oraz praktyczne zagadnienia zostaną omówione podczas dziesięciu jednodniowych szkoleń, które odbędą się we wszystkich biurach regionalnych LG - w Warszawie, Gdyni, Poznaniu, Katowicach oraz we Wrocławiu. 

Szkolenia są bezpłatne dla instalatorów LG. Terminy szkoleń, zapisy, a także inne informacje dostępne będą u regionalnych przedstawicieli LG.

 

Dowiedz się więcej