273
278
226
276
Strefa ekspertów HVACR

"Clima Produkt" - centrale , kto zna ???

jeśli szanowna REDAKCJA zacznie zabraniać, usuwać, cenzurować wypowiedzi na forum to będzie to BZDURA ZUPEŁNA !! Opinie można mieć różne, wypowiedzi kontrowersyjne, ale kto uwierzy i się przychyli to już jego sprawa !! Napewno nie można napisać "ten i ten mnie okradł", ale że "tamten i tamten nie zna się na HVACR" albo "ten sprzęt jest lepszy od tamtego" zawsze można !! To jest obiektywna opinia każdego odwiedzającego forum !!

Witam
czytam to wszystko co piszecie i rece opadaja , kazda firma musi jakos swoja działalnosc rozpoczac jedni w garazu inni w namiocie inni w bloku na 10 pietrze jedno trzeba przyznac ze nie znam producenta na dzien dzisiejszy ktory w korzystnej cenie jest w stanie zrobic cos leprzego jak CLIMA PRODUKT to ze czasami sie ktos pomyli w obliczeniach to niestety normalne ,nie znam powyzej opisanego broblemu blizej ale napewno jest do rozwiazania
a jedno na minus
CLIMA PRODUKT to napewno zmiana automatyki na siemens ,PORAZKA !!!!! CIAGŁE PROBLEMY NA OBIEKTACH I TELEFONY CAŁE DNIE BO COS TAM PADŁO BO COS TAM NIE GRZEJE ALE ZOSTAWMY TO ,PODEJZEWAM ZE WYSTARCZY WROCIC DO POPRZEDNIEJ AUTOMATYKI OPARTEJ NA UCS I 90% PROBLEMOW ZNIKNIE
SERWISUJE TAKIE URZADZENIA I NIE MIAŁEM JESZCZE ZADNEJ AWARI
POZDRAWIAM
PROSZE O OPINIE CZY SIE PANSTWO ZGADZACIE CO DO AUTOMATYKI

Ja zamawiam centrale bez automatyki, zawsze wykonujemy projekt automatyki, pomiary kontrolne parametrów regulowanych i wtedy nie ma mowy o wpadkach. Pracujemy głównie na Siemensie i GE FANUC - jest to wysoka jakość.

Raczej jestem innego zdania, CP ma wykonanie lepsze konstrukcje maszyn.
VTS kiedyś było bardziej solidnie wykonane

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.