Miło nam poinformować, że Mitsubishi Electric - jeden z czołowych producentów i dostawców urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, poszerza swoją autoryzowaną sieć dystrybucji o kolejnego dystrybutora, którym jest firma Alfaco Polska.

Mitsubishi Electric poszerza swoją autoryzowaną sieć dystrybucji.


 W swojej ofercie posiada produkty dedykowane różnym obszarom zastosowań: od mieszkań, przez pomieszczenia średniej wielkości, po duże budynki i powierzchnie komercyjne. Urządzenia spełniają najbardziej wymagające normy, są wysoce efektywne energetycznie, posiadają certyfikaty i wyróżnienia wielu znaczących światowych organizacji. 

 - "Jesteśmy bardzo zadowoleni z nawiązania współpracy dystrybucyjnej z Mitsubishi Electric. Rozwiązania, które dzięki temu pojawią się w ofercie Alfaco wpisują się w strategię stałego rozwoju działu klimatyzacji w naszej firmie. Jesteśmy przekonani, że dzięki pozycji Alfaco Polska na rynku dystrybucji oraz doświadczeniu i wiedzy firmy Mitsubishi Electric dostarczymy naszym partnerom najlepsze i sprawdzone  produkty " – mówi Jarosław Baranczenko, Prezes Alfaco Polska Sp. z o.o.

Nowa umowa dystrybucyjna to również korzyści biznesowe dla obecnych partnerów Alfaco Polska Sp. z o.o. to możliwość zbudowania dodatkowych kompetencji i poszerzenie swojej oferty produktowej o nową jakość.


Zobacz też:

Jednostka nowej generacji VRF City Multi serii YLM.

Nowe centrum szkoleniowe Mitsubishi Electric.