W dniu 14 kwietnia br. firma Mitsubishi Electric otworzyła swoje centrum szkoleniowe w Warszawie. Znajduje się ono na parterze biurowca Łopuszańska Business Park. Firma prowadzić będzie szkolenia odnośnie oferowanych produktów, jak i najnowszych rozwiązań w zakresu klimatyzacji, wentylacji oraz ogrzewnictwa.

Mitsubishi Electric-nowe centrum szkoleniowe już otwarte!


W związku z rosnącymi oczekiwaniami uczestników szkoleń, organizator zainstalował kilkadziesiąt urządzeń ME, a same szkolenia prowadzone są przez 3-osobowe zespoły doświadczonych specjalistów.

Firma Mitsubishi Electric rozpoczęła swoją bezpośrednią działalność w Polsce 1 stycznia 2015 roku. Od tego momentu szkolenia prowadzone były w tymczasowej sali szkoleniowej przy ul. Postępu 15C, gdzie zlokalizowana była także tymczasowa siedziba firmy. Nowa sala szkoleniowa otwarta została w biurowcu Łopuszańska Business Park przy ul. Łopuszańskiej 38C. W tym samym budynku mieści się także siedziba główna Mitsubishi Electric Europe B.V. (LES) Oddział w Polsce.

W nowo otwartym centrum szkoleniowym Mitsubishi Electric kontynuowany jest, rozpoczęty na początku roku program szkoleń, poświęcony urządzeniom i rozwiązaniom oferowanym przez Mitsubishi Electric, a dedykowanym dystrybutorom, projektantom, wykonawcom i serwisantom. Uczestnictwo w szkoleniu umożliwia otrzymanie Certyfikatu  lub Dyplomu, potwierdzającego zdobycie odpowiednich uprawnień.

Nowe centrum szkoleniowe Mitsubishi Electric powstało z myślą o kompleksowych szkoleniach, poświęconych każdej grupie produktowej oferowanej przez markę. Stąd, w sali o powierzchni 160m2 znalazło się kilkadziesiąt urządzeń Mitsubishi Electric reprezentujących wszystkie oferowane przez firmę serie produktów. Uczestnicy szkoleń będą mogli oprócz zdobycia wiedzy teoretycznej zapoznać się w praktyce z urządzeniami klimatyzacyjnymi: Serii M – przeznaczonej do mieszkań i małych biur czy kancelarii, serii Mr. Slim do zastosowania zwłaszcza w większych biurach, sklepach, czy pomieszczeniach technicznych i serwerowniach, a także serii City Multi VRF do użytku w budynkach biurowych, hotelach bądź szpitalach. W centrum szkoleniowym Mitsubishi Electric znalazły się także jednostki wentylacyjne serii Lossnay oraz pompy ciepła Ecodan.

Program szkoleń oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na www.mitsubishi-les.pl. 
Zapisy na szkolenia: szkolenia-mitsubishi-les@mpl.mee.com