W czwartek 7 listopada w Warsaw Plaza Hotel odbędzie się druga edycja konferencji DKBE2019. Główną tematyką rozmów będą komfort wewnętrzny oraz instalacyjne rozwiązania w budownictwie energooszczędnym.

Debata Komfort Budownictwo Energia 2019

DKBE 2019 ma na celu umożliwienie debatowania i wymiany doświadczeń pomiędzy uczestnikami, przede wszystkim, jeśli chodzi o użytkowanie instalacji wentylacyjno-klimatyzacyjnych. Swoją wiedzą dzielić się będą wybitni specjaliści. We wcześniejszym artykule prezentowaliśmy już prelegentów DKBE 2019.

Swój udział potwierdzili już eksperci z uczelni technicznych i branżowych stowarzyszeń, projektanci, inspektorzy i rzeczoznawcy, a także wielu inwestorów. W poprzedniej edycji z 2017 roku udział wzięło ponad 250 specjalistów z różnych dziedzin. Film podsumowujący konferencję można obejrzeć na http://dkbe2017.pl/.

Całe spotkanie podzielone będzie na tematyczne bloki, które kierowane będą do poszczególnych grup branżowych. Dzięki temu uczestnicy będą mogli wziąć udział w najciekawszych dyskusjach związanych nie tylko ze swoją działalnością. Debata zostanie zakończona panelem dyskusyjnym, w trakcie którego możliwe będzie zadawanie pytań prelegentom.

Szczegółowy program oraz pozostałe informacje na temat konferencji są dostępne pod adresem:

DKBE2019