Konferencja DKBE 2019 - poznaj tegorocznych prelegentów!
Lindab wraz z gronem Partnerów Merytorycznych przedstawia Keynote Speakerów tegorocznej, drugiej edycji konferencji DKBE 2019 – Debaty o roli komfortu wewnętrznego i rozwiązaniach instalacyjnych w nowoczesnym budownictwie energooszczędnym.
DKBE 2019 to wydarzenie dające szansę poszerzenia wiedzy merytorycznej w zakresie najnowszych rozwiązań i innowacji oraz możliwość wymiany doświadczeń i przedstawienia wyzwań, przed którymi stają wszystkie podmioty procesu budowlanego. Lindab gwarantuje ogromną porcję wiedzy, którą podczas konferencji przekażą prelegenci, eksperci i praktycy związani z branżą.
Poznaj Prelegentów DKBE 2019:
Piotr BARTKIEWICZ OSWBZ |
dr inż. Jan CIEŚLA OSWBZ |
Maciej GWIAŹDZIŃSKI CUSHMAN & WAKEFIELD |
Jakub JANKOWSKI LINDAB SP. Z O.O. |
dr hab. inż. Jan KACZMARCZYK POLITECHNIKA ŚLĄSKA |
mgr inż. Paweł KLIMCZAK CUSHMAN & WAKEFIELD |
Bartosz MARCOL ARUP POLSKA |
Joanna RUCIŃSKA POLITECHNIKA WARSZAWSKA / PZITS/ NAPE |
Agnieszka RYLSKA OSWBZ / GO4ENERGY |
Igor SIKOŃCZYK EUROVENT ASSOCIATION |
Jarek SZEPIETOWSKI AEC DESIGN |
Aleksander SZERNER STOWARZYSZENIE BIM DLA POLSKIEGO BUDOWNICTWA |
mgr inż. Tomasz TRUSEWICZ STOWARZYSZENIE POLSKA WENTYLACJA |
Dipl. Ing. Martin WIEBICKE LINDAB A/S |
Debata, dotycząca komfortu wewnętrznego i rozwiązań instalacyjnych w nowoczesnym budownictwie energooszczędnym, odbędzie się 7 listopada 2019 r. w Warszawie. Konferencja to wydarzenie organizowane co 2 lata, które łączy w sobie doświadczenie i wiedzę różnych przedstawicieli branży budowlanej. Pierwsza debata, która miała miejsce w 2017 roku, zgromadziła ponad 250 ekspertów: inwestorów, architektów, zarządców nieruchomości, projektantów, specjalistów HVAC, inspektorów i rzeczoznawców, ekspertów z uczelni technicznych oraz przedstawicieli mediów branżowych.
Konferencja DKBE 2019 ma być głównie miejscem wymiany doświadczeń i poglądów pomiędzy wszystkimi uczestnikami procesu budowlanego, przede wszystkim w kontekście projektowania i użytkowania instalacji wentylacyjno-klimatyzacyjnych. Podczas wydarzenia poruszone zostaną tematy komfortu wewnętrznego budynków, zasad projektowania instalacji wewnętrznych, a także wpływu użytkowników na zużycie energii całego budynku. Swoim doświadczeniem podzielą się eksperci z uczelni technicznych, stowarzyszeń branżowych, a także praktycy związani z projektowaniem i certyfikacją energetyczną budynków. W debacie i rozmowie na temat komfortu i energii budynków udział wezmą również inwestorzy oraz przedstawiciele firm, zajmujących się wynajmem i użytkowaniem powierzchni. Na temat oczekiwań i wymagań odnośnie projektów głos zabiorą także doświadczeni projektanci, którzy w swoich wystąpieniach przybliżą aktualne wyzwania w projektowaniu energooszczędnych i przyjaznych użytkownikowi budynków.
Blok wystąpień i referatów podzielony będzie na otwarte wykłady dla wszystkich uczestników, a także na sesje tematyczne, odbywające się w osobnych salach, skierowane do:
- zarządców nieruchomości, inwestorów i architektów,
- inspektorów, projektantów, specjalistów HVAC i rzeczoznawców.
Na zakończenie konferencji zaplanowany jest wspólny panel dyskusyjny z sesją pytań oraz rozmów dotyczących przyszłości i rozwoju nowych technologii w branży HVAC.
Partnerami merytorycznymi konferencji są: BIM Stowarzyszenie dla Polskiego Budownictwa, OSWBZ - Ogólnokrajowe Stowarzyszenie Wspierania Budownictwa Zrównoważonego, PZITS – Polskie Zrzeszenie Inżynierów i Techników Sanitarnych oraz SPW - Stowarzyszenie Polska Wentylacja.
Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby związane z rynkiem budowlanym do udziału w konferencji. Formularz rejestracyjny, harmonogram wykładów i szczegółowe informacje dostępne są na stronie: