Jeśli zastanawiasz się nad zakupem klimatyzatora i koniecznie chciałbyś, aby było to urządzenie marki Toshiba, sprawdź model AvAnt RAS-077SKV-E6 - najlepiej sprzedający się klimatyzator Toshiba. Co w nim takiego szczególnego?

AvAnt RAS-077SKV-E6 najlepiej sprzedającym się klimatyzatorem z oferty Toshiba

Klimatyzatory ścienne Toshiba AvAnt RAS-077SKV-E6 dedykowane są do stosowania w niewielkich budynkach jednorodzinnych, mieszkaniach oraz biurach. Cena tego urządzenia zaczyna się już od 2319 zł netto.


Co w nim szczegółnego?

Funkcja jeden dotyk
Umożliwia ona ustawienie odpowiednich kombinacji urządzenia, tak aby zapewnił on maksymalne poczucie komfortu oraz oszczędności energii.

Komfortowy sen
Dzięki tej funkcji temperatura w pomieszczeniu zostaje podniesiona o 1 stopień po jednej godzinie, natomiast po 2 godzinie temperatura podniesiona jest o 2 stopnie i w takim ustawieniu pozostaje do rana.

Tryb ECO
Podnosi/obniża temperaturę automatycznie aby zapobiec nadmiernemu wychłodzeniu, a także podwyższeniu kosztów energii elektrycznej.

Wersja nOrdic
Taka wersja zapobiega w zimę zamarznięciu wody wewnątrz instalacji, ponieważ jednostkę zewnętrzną wyposażono w grzałkę. W okresie zimowym najlepszym ustawieniem dla klimatyzatora jest ustawienie low-heat, dzięki czemu w pomieszczeniu temperatura utrzymywana jest na poziomie około 8°C.

Funkcja samooczyszczania
Na tą funkcję składa się cały zaawansowany system, który pozwala na redukcję wilgoci w wymienniku i jest uruchamiany, gdy urządzenie nie pracuje. Wentylator umieszczony wewnątrz uruchamiany jest samoczynnie na 20minut, w celu osuszenia klimatyzatora.

Tryb wyboru mocy
Funkcja ta pomaga z łatwością ograniczyć zużycie energii elektrycznej dla pełnego komfortu w życiu codziennym.

Tryb wyboru zasilania
Standardowo zasilanie ustawione jest na 100%, gdzie sprężarka pracuje na prądzie znamionowym. Istnieje jednak możliwość zmiany ustawienia np. na 75% i wówczas sprężarka ograniczy pracę do 75% poboru prądu. I tak samo będzie z ustawieniem na 50%. Maksymalne korzyści uzyskuje się ustawiając najmniejszy, ale optymalny dla zachowania komfortu procent, dzięki czemu uzyskuje się większe oszczędności energii elektrycznej. Tryb ten ma również na celu zredukowanie przeciążeń w instalacji elektrycznej, kiedy jednocześnie pracują inne urządzenia.

Kompaktowy ze zdejmowanym panelem przednim
Zdejmowany panel przedni to rozwiązanie, które umożliwia przeprowadzanie wszystkich procedur konserwacyjnych w łatwy sposób. Jego niewielkie rozmiary sprawiają natomiast, że nadaje się do każdego pomieszczenia. Istnieje także możliwość sterowania żaluzjami przednimi.

Cicha praca
Jest to najcichsze urządzenie w swojej kategorii, ponieważ osiąga on tylko 20 dB(A) przy niskich obrotach wentylatora.

Timer 24h

Gwarancja 5 lat

 

Dane techniczne


Sprawdź, gdzie możesz kupić klimatyzator Toshiba AvAnt