Przewaga konkurencyjna THERMOSILESIA

 • W branży HVACR działamy już prawie 20 lat i przez ten czas ciągle jesteśmy na bieżąco ze zmieniającymi się trendami.
 • Nasze urządzenia posiadają certyfikaty, które potwierdzają ich jakość i użyteczność. 
 • Dzięki naszemu serwisowi klienci otrzymują szybką pomoc i nie zostają sami z problemem. 
 • Ogromny magazyn zwiększa dostępność części zamiennych, dzięki czemu czas oczekiwania na produkty jest dużo krótszy, a wysyłka jest z dnia na dzień. 
 • Nasi wyszkoleni handlowcy pomagają w doborze odpowiedniego sprzętu oraz informują na bieżąco o promocjach i nowościach. 
 • Asortyment naszych produktów jest wciąż poszerzany. Wszystkie nowości są odpowiedzią na opinie klientów. Chcemy, aby sprzęt był dla instalatorów łatwy w montażu i atrakcyjny cenowo. 
 • Staramy się zawrzeć w ofercie produkty kilku producentów, aby klient miał pełen obraz tego co dla niego jest najlepsze. 
 • Niedawno otworzyliśmy nową siedzibę, z lepszym dojazdem, gdyby klient odbierał produkt osobiście. Na ukończeniu jest również showroom, gdzie każdy zobaczy wybraną jednostkę na żywo.

Bestsellery THERMOSILESIA

ROTENSO

ROTENSO
Symbol: Imoto

IMOTO charakteryzuje się zawsze modnym, klasycznym wyglądem, dzięki czemu doskonale wpasowuje się w każde wnętrze. Krawędź panelu została wykończona transparentnym szkłem akrylowym, co podkreśla prestiżowy charakter jednostki. Pomimo niewielkich rozmiarów IMOTO oferuje bardzo szeroki kąt nawiewu, zapewniając optymalną temperaturę nawet we większych kubaturowo pomieszczeniach.

ROTENSO

ROTENSO
Symbol: Versu

VERSU to urządzenie dla odważnych osób, które cenią nowoczesny design. Występuje w 3 kolorach: czarnym lustrzanym, srebrnym i złotym. Wbudowany w VERSU czujnik zmierzchu reaguje na natężenie światła w pomieszczeniu i powoli wygasza wyświetlacz po upływie 5 sekund od zaniku światła. Dźwięki jednostki są wyciszane, a przepływ powietrza zmniejszany do minimum poprzez obniżenie prędkości wentylatora. Zainstalowany filtr plazmowy likwiduje nieprzyjemne zapachy oraz zapewnia świeże i czyste powietrze w pomieszczeniu. Posiada wbudowany modem WiFi.

ROTENSO

ROTENSO
Symbol: Mirai

Klimatyzator MIRAI charakteryzuje się najwyższą klasą efektywności energetycznej A+++. Dzięki ultra wydajnej technologii, na własnej skórze można poczuć prawdziwy komfort. Zastosowana w jednostce zaawansowana technologia inwerterowa umożliwia sprawną pracę urządzenia nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych. Dzięki temu można ogrzewać pomieszczenie nawet wtedy, gdy temperatura na zewnątrz spada do -30°C.

Asortyment THERMOSILESIA

Klimatyzatory ROTENSO
Klimatyzatory ROTENSO

Oferta marki Rotenso obejmuje klimatyzatory do zastosowań domowych oraz komercyjnych. Poprzez wieloletnie inwestycje w technologie, urządzenia Rotenso stanowią jedne z najbardziej innowacyjnych rozwiązań regulacji i kontroli temperatury oraz poprawy jakości powietrza w budynkach. Marka Rotenso sukcesywnie umacnia swoją pozycję na świecie, jako dostawca nowoczesnych, niezawodnych i dbających o środowisko systemów klimatyzacyjnych. Rozwiązania oferowane przez Rotenso gwarantują niskie użycie energii, cichą pracę i wygodne użytkowanie. Najwyższa jakość pracy, wykonanie oraz design klimatyzatorów sprawia, że są to idealne klimatyzatory.

Zobacz gdzie kupić
Wentylatory FERONO
Wentylatory FERONO

FERONO jest polską marką od wielu lat obecną na rynku branży wentylacyjnej. FERONO to profesjonalne produkty – wentylatory i kurtyny powietrzne dedykowane do budownictwa mieszkaniowego, komercyjnego oraz przemysłowego. Urządzenia FERONO zapewniają świeże powietrze w wielu domach i prestiżowych obiektach w całej Polsce.

Proces produkcji i kontroli jakości realizowany jest zgodnie z międzynarodowymi standardami, co potwierdza certyfikat ISO 9001:2008, oznacza to najwyższy poziom świadczonych usług. Dzięki najwyższym standardom produkcyjnym oraz drobiazgowej analizie wentylatory FERONO posiadają niezbędne międzynarodowe certyfikaty i dopuszczenia.

W ofercie marki FERONO znajdują się:

 • kurtyny powietrzne,
 • wentylatory osiowe,
 • wentylatory kanałowe,
 • wentylatory dachowe,
 • wentylatory odśrodkowe,
 • automatyka sterująca.
Zobacz gdzie kupić
Pompki Skroplin SWEDO
Pompki Skroplin SWEDO

Od wielu lat marka SWEDO dostarcza na rynek HVCA niezawodne pompki skroplin. Znajdują one zastosowanie tam, gdzie nie ma możliwości grawitacyjnego odprowadzenia skroplin z jednostki wewnętrznej klimatyzatora.

SWEDO oferuje cztery produkty:

 • pompkę skroplin mini white,
 • pompkę skroplin easy white,
 • pompkę skroplin maxi white,
 • zbiornikową pompkę skroplin.
Zobacz gdzie kupić
Rury miedziane w otulinie TIVENTO
Rury miedziane w otulinie TIVENTO

Marka TIVENTO to wysoka jakość i niezawodność potwierdzona 25-letnią gwarancją. Do izolacji swoich rur miedzianych Tivento wykorzystuje krzyżowo łączoną piankę polietylenową TIVENTO GEL lub TIVENTO FLEX. Rury chłodnicze izolowane w ten sposób mogą oprzeć się stałej temperaturze 120°C. Izolowane rury miedziane Tivento przeznaczone są do dystrybucji gazu lub cieczy zawartych w czynnikach chłodniczych: R134a, R600, R407, R410 oraz olei estrowych.

Zobacz gdzie kupić
Akcesoria montażowe - IVENSIS
Akcesoria montażowe - IVENSIS

IVENSIS jest producentem szerokiej gamy wsporników do klimatyzacji oraz akcesoriów montażowych dedykowanych branży HVAC. W ofercie IVENSIS znajdują się wsporniki: spawane, składane, dachowe, podwieszone, a także podstawy pod klimatyzatory. Oferowane przez IVENSIS wsporniki cechuje nieskomplikowany montaż, lekka konstrukcja oraz wysoka odporność na działanie warunków atmosferycznych. Marka IVENSIS to wreszcie koryta i akcesoria montażowe gwarantujące wysoką estetykę wykonywanej instalacji.

Zobacz gdzie kupić

Publikacje THERMOSILESIA

Opinie o THERMOSILESIA

Historia firmy THERMOSILESIA

W branży HVAC działamy już prawie 20 lat. W tym czasie zdobyliśmy ogromne doświadczenie w zakresie klimatyzacji, wentylacji, chłodnictwa i ogrzewnictwa. Na bieżąco dostosowujemy ofertę do realiów rynku i potrzeb Klienta.

Nasza firma stale się rozrasta. Zatrudniamy wykształconych specjalistów, którzy znają się na rzeczy i potrafią pomóc Klientom, nawet jeśli problem wydaje się nie do rozwiązania. Aby szybciej i sprawniej wspierać Kontrahentów, wybudowaliśmy nową siedzibę o powierzchni magazynowej ponad 4 000m2. To pozwala nam na bieżąco gromadzić części zamienne, aby proces serwisowy przebiegał znacznie szybciej. Dlatego zaufały nam setki firm instalatorskich.

Chcieliśmy szybciej reagować na potrzeby klientów, więc stworzyliśmy markę Rotenso®. Dzięki temu możemy udoskonalać nasze produkty zgodnie z sugestiami Klientów i aktualnymi trendami rynkowymi. Podobnie postąpiliśmy w zakresie wentylacji, tworząc markę Ferono, rur – Tivento, pompek skroplin – Swedo, materiałów instalacyjnych – Ivensis oraz chemii profesjonalnej – Cleanairix. Dzięki temu oferujemy pełen zakres produktów.

Poza markami własnymi dystrybuujemy również urządzenia marek LG, Mistubishi Electric, Bluediamond, Aspen oraz Armacell. Zależy nam na tym, aby nasi Klienci mogli wybrać produkt najlepiej dopasowany do swoich potrzeb.

Oferujemy Państwu pełne wsparcie serwisowe. Dzięki doskonałej znajomości każdego urządzenia, nasi specjaliści pomogą Państwu w rozwiązaniu wszelkich problemów. Są również do Państwa dyspozycji w zakresie fachowego doradztwa.

Kontakt THERMOSILESIA

THERMOSILESIA - logo

Typ firmy: Producent

Miasto: Ruda Śląska

+48 32 285 57 11

Katalogi i cenniki THERMOSILESIA