Przewaga konkurencyjna THERMOSILESIA

 • ponad 15 lat na rynku,
 • centrum logistyczne o powierzchni magazynowej ponad 2500 m2,
 • błyskawiczna realizacja zamówień,
 • profesjonalne wsparcie handlowe i techniczne,
 • ponad 3000 indeksów handlowych,
 • nieustanne poszerzanie asortymentu.

Bestsellery THERMOSILESIA

ROTENSO

ROTENSO
Symbol: KASI

Jednostka posiada energooszczędny silnik DC SKY ®, minimalizujący zużycie energii i skracający czas osiągnięcia żądanej temperatury. Dzięki innowacyjnemu oprogramowaniu klimatyzator może pracować w funkcji chłodzenia i grzania nawet, gdy temperatura zewnętrzna spadnie do -15°C. Specjalny tryb pracy iAIR automatycznie oczyszcza i osusza wnętrze klimatyzatora, zapobiegając powstaniu nieprzyjemnych zapachów i mnożeniu się bakterii.

ROTENSO

ROTENSO
Symbol: SOLE

Klimatyzator został wyposażony w Super Jonizator iAIR, który eliminuje z powietrza wszelkie niebezpieczne dla zdrowia mikroorganizmy: wirusy, bakterie, roztocza oraz alergeny. Urządzenie zostało wyposażone w dodatkowy filtr antybakteryjny HEPA iAIR. Dzięki podwójnej funkcji oczyszczania z powietrza eliminowanych jest blisko 99% kurzu i bakterii. Unikalna konstrukcja wentylatora i silnika oferuje komfort cichej pracy. Dodatkowy czujnik temperatury SMART FOLLOW pozwala precyzyjnie sterować strumień odpowiedniej temperatury w pomieszczeniu. Za pomocą przyjaznej aplikacji na urządzenia mobilne, wykorzystując opcjonalny modem smart WIFI, możemy sterować klimatyzatorem z każdego miejsca w domu.

ROTENSO

ROTENSO
Symbol: MUNA

Klimatyzator klasy premium został wyposażony w wiele innowacyjnych rozwiązań. Filtr Plasma iAIR, wytwarzając pole elektromagnetyczne, polaryzuje i odseparowuje występujące w powietrzu zanieczyszczenia. Filtr z jonami srebra odpowiada za zlikwidowanie mikroorganizmów i drobnoustrojów. Unikalna konstrukcja wentylatora i silnika oferuje komfort cichej pracy. Antykorozyjne pozłacane lamele zabezpieczają split ścienny przed rozwojem bakterii i zabezpieczają przed korozją, maksymalnie wydłużając żywotność klimatyzatora. Dzięki wbudowanym siłownikom zdalnie można sterować pracą żaluzji pionowych oraz poziomych. Za pomocą przyjaznej aplikacji na urządzenia mobilne, wykorzystując opcjonalny modem smart WIFI, możemy sterować klimatyzatorem z każdego miejsca w domu.

Asortyment THERMOSILESIA

Klimatyzatory ROTENSO
Klimatyzatory ROTENSO

Oferta marki Rotenso obejmuje klimatyzatory do zastosowań domowych oraz komercyjnych. Poprzez wieloletnie inwestycje w technologie, urządzenia Rotenso stanowią jedne z najbardziej innowacyjnych rozwiązań regulacji i kontroli temperatury oraz poprawy jakości powietrza w budynkach. Marka Rotenso sukcesywnie umacnia swoją pozycję na świecie, jako dostawca nowoczesnych, niezawodnych i dbających o środowisko systemów klimatyzacyjnych. Rozwiązania oferowane przez Rotenso gwarantują niskie użycie energii, cichą pracę i wygodne użytkowanie. Najwyższa jakość pracy, wykonanie oraz design klimatyzatorów sprawia, że są to idealne klimatyzatory.

Zobacz gdzie kupić
Klimatyzatory VIVAX
Klimatyzatory VIVAX

THERMOSILESIA jest wyłącznym dystrybutorem klimatyzatorów VIVAX w Polsce. VIVAX oferuje wykonane są z niezwykłą precyzją, niezawodne urządzenia klimatyzacyjne.  Charakteryzuje je nowoczesny i oryginalny design.

Seria V-DESIGN jest unikatowa. Wyróżnia ją podświetlenie, które w trybie chłodzenia świeci na niebiesko, a w trybie grzania na czerwono.

Seria S-DESIGN charakteryzuje się prostym montażem i łatwą konserwacją. Niepowtarzalny styl - ponadczasowa matowa obudowa - został doceniony nagrodą GOOD DESIGN 2015.

Seria R-DESIGN charakteryzuje się zawsze modnym, klasycznym wyglądem, dzięki czemu doskonale wpasowuje się w każde wnętrze.

Seria Z-DESIGN to wyjątkowo cicho pracująca jednostka. Wysoka jakość pracy i estetyczny wygląd sprawiają, że klimatyzator jest nie niemal niezauważalny w pomieszczeniu, w którym został zainstalowany.

Zobacz gdzie kupić
Wentylatory FERONO
Wentylatory FERONO

FERONO jest polską marką od wielu lat obecną na rynku branży wentylacyjnej. FERONO to profesjonalne produkty – wentylatory i kurtyny powietrzne dedykowane do budownictwa mieszkaniowego, komercyjnego oraz przemysłowego. Urządzenia FERONO zapewniają świeże powietrze w wielu domach i prestiżowych obiektach w całej Polsce.

Proces produkcji i kontroli jakości realizowany jest zgodnie z międzynarodowymi standardami, co potwierdza certyfikat ISO 9001:2008, oznacza to najwyższy poziom świadczonych usług. Dzięki najwyższym standardom produkcyjnym oraz drobiazgowej analizie wentylatory FERONO posiadają niezbędne międzynarodowe certyfikaty i dopuszczenia.

W ofercie marki FERONO znajdują się:

 • kurtyny powietrzne,
 • wentylatory osiowe,
 • wentylatory kanałowe,
 • wentylatory dachowe,
 • wentylatory odśrodkowe,
 • automatyka sterująca.
Zobacz gdzie kupić
Pompki Skroplin SWEDO
Pompki Skroplin SWEDO

Od wielu lat marka SWEDO dostarcza na rynek HVCA niezawodne pompki skroplin. Znajdują one zastosowanie tam, gdzie nie ma możliwości grawitacyjnego odprowadzenia skroplin z jednostki wewnętrznej klimatyzatora.

SWEDO oferuje cztery produkty:

 • pompkę skroplin mini white,
 • pompkę skroplin easy white,
 • pompkę skroplin maxi white,
 • zbiornikową pompkę skroplin.
Zobacz gdzie kupić
Rury miedziane w otulinie TIVENTO
Rury miedziane w otulinie TIVENTO

Marka TIVENTO to wysoka jakość i niezawodność potwierdzona 25-letnią gwarancją. Do izolacji swoich rur miedzianych Tivento wykorzystuje krzyżowo łączoną piankę polietylenową TIVENTO GEL lub TIVENTO FLEX. Rury chłodnicze izolowane w ten sposób mogą oprzeć się stałej temperaturze 120°C. Izolowane rury miedziane Tivento przeznaczone są do dystrybucji gazu lub cieczy zawartych w czynnikach chłodniczych: R134a, R600, R407, R410 oraz olei estrowych.

Zobacz gdzie kupić
Akcesoria montażowe - IVENSIS
Akcesoria montażowe - IVENSIS

IVENSIS jest producentem szerokiej gamy wsporników do klimatyzacji oraz akcesoriów montażowych dedykowanych branży HVAC. W ofercie IVENSIS znajdują się wsporniki: spawane, składane, dachowe, podwieszone, a także podstawy pod klimatyzatory. Oferowane przez IVENSIS wsporniki cechuje nieskomplikowany montaż, lekka konstrukcja oraz wysoka odporność na działanie warunków atmosferycznych. Marka IVENSIS to wreszcie koryta i akcesoria montażowe gwarantujące wysoką estetykę wykonywanej instalacji.

Zobacz gdzie kupić

Publikacje THERMOSILESIA

Opinie o THERMOSILESIA

Historia firmy THERMOSILESIA


THERMOSILESIA
działa w branży HVAC od ponad 15 lat. Dzięki swojej wiedzy i zaangażowaniu naszych pracowników osiągnęliśmy czołową pozycję w dystrybucji urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych w Polsce.       

THERMOSILESIA jest wyłącznym przedstawicielem na całą Europę wysokiej klasy klimatyzatorów ROTENSO oraz wyłącznym przedstawicielem na Polskę klimatyzatorów marki VIVAX. Jesteśmy oficjalnym partnerem oraz autoryzowanym dystrybutorem klimatyzatorów LG, SAMSUNG oraz MITSUBISHI ELECTRIC. Znając potrzeby instalatorów i wiedząc jak ważna jest kompleksowa obsługa ekip monterskich nieustannie poszerzamy ofertę o niezawodne urządzenia i akcesoria: jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na Polskę rewolucyjnych pompek skroplin marki Swedo, a także wyłącznym przedstawiciel na nasz kraj rur miedzianych marki Tivento.

Od prawie dziesięciu lat jesteśmy producentem wysokiej klasy domowych i przemysłowych wentylatorów FERONO. Urządzenia sygnowane logo naszej marki można spotkać w prestiżowych obiektach komercyjnych. Wentylatory Ferono są polecane przez architektów specjalizujących się w projektowaniu systemów wentylacyjnych. 

Kontakt THERMOSILESIA

THERMOSILESIA - logo

Miasto: Katowice

+48 32 285 57 11