273
274
276
226
Strefa ekspertów HVACR

wybór firmy Sanyo czy Fujitsu

czy ktoś może porównać jakość klimatyzatorów Sanyo i Fujitsu; system inst. klimatyzacji chce zainstalować w biurowcu i nie wiem, która firma ma lepsza jakość, mniejszą usterkowość itd.

To wszystko ci sami Chińczycy montują. A naklejka ...

Tego sie obawiam, wiem, ze wazny jest montaz itd. Myslalam, ze istnieje gdzies ranking, testy badz porownania roznych firm klimatyzacyjnych

Nawet jakby testy takie były to i tak nic z tego nie wywnioskujesz, podobnie jak w samochodach, wejdziesz do Fiata - plakat Punto samochodem roku, w Peugocie - peugot itd.

Moze pomysl o kims trzecim np. DAIKIN

system klimatyzacji ? chodzi o VRF (VRV) ? Daikin lub Fujitsu

Najlepiej zamow w chinach urzadzenia ze znakiem FUJITSU poskladane na sprezarkach SANYO . teraz taka moda.

W/g Mnie Fujitsu jest bez awaryjne i w Polsce daje dłuzszą gwarancję . A z Sanyo miałem mało do czynienia, oprócz telewizora. Ja bym wybrał Fujitsu

ja bym wybrał Sanyo, u mnie działa bez problemów, ale równie dobrze działa Daikin...

najlepszym rankingiem jest ilosc piniedzy przeznaczona przez dany koncern na naprawy gwarancyjne swojego produktu w stosunku do ilosci sprzedanych urzadzen.
takie dane sa dostepne na targach

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.