273
274
226
269
Strefa ekspertów HVACR

WinDon-please!!!

Witam.Czy wie ktos moze skad mozna sciagnac program WinDon?Mam Windowsa XP i jak narazie nie udalo mi sie znalezc wersji chodzacej pod tym systemem,chyba ze problem nie tkwi w systemie.Przy instalacji wyskakuje mi : 16-bitowy podsystem Windows: C:\WINDOWS\SYSTEM32\AUTOEXEC.NT. Ten plik systemowy nie nadaje się do uruchomienia aplikacji systemu MS-DOS lub Microsoft Windows.Moze ktos wie co z tym mozna zrobic?Z gory dzieki za odpowiedz

już nie pamietam dobrze, ale wydaje mi się że przy instalacji probramow dawnej ABB trzeba bylo doinstalowac tez ten pakiet OLE
najlepiej zadzwon do flakta, zeby powiedzieli co i jak
i popros o przysłanie płytki (tam jest zawsze ten pakiet)
nie wiem czy samo OLEPRO32.DLL wystarczy, lepiej instaluj z CD
pozdrowienia

http://www.flaktwoods.com/169/2797/1/
Na flaktwoods.pl też coś było
Strona w języku angielskim WINDON WERSJA 2.98 Przy instalacji można wybrać język polski

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.