273
274
276
226
Strefa ekspertów HVACR

urzadzenia Rhoss ?

Mam pytanie odnosnie urzadzen firmy Rhoss. Mam zamiar zrobic sobie w domu maly uklad klmatyzacyjny i firma wykonujaca zaproponowala mi urzadzenia Rhoss.
Jaka jest opinia na temat tych urzadzen na rynku? przepraszam jesli to pytanie niestosowne ale nie znalazlem innego forum gdzie moglbym zadac takie pytanie.

Rhoss = cios

Kilka watkow przejzalem i chyba moglem sie spodziewac tak blyskotliwej odpowiedzi
Szkoda ze nikt nie chce sie wypowiedziec

Piotrze,
Napisałeś o jakimś układzie, który chcesz zainstalowac w domu. Powiedz ile chcesz wydać i co to za tajemniczy układ:).
Jeśli to do domu to wybrał bym coś enegooszczędngo i efektywnego = w klasie energetycznej A a nawet A+ (już są).
Jeśli chcesz coś z pożądnego sprzętu wybierz Daikin, Mitsubishi, Panasonic....każdy z nich ma naprawde dobre sprzęty w sojej ofercie i oferuje naprawdę dobrą jakość urządzeń + 5 lat gwaracji.
Towoim priorytetem może być jednak cena, a co za tym idzie możesz być skazany na jakiegoś Rhossa (pierwszy raz o takim czymś słyszę wogóle) albo inny Galaz lub inny chinski plastikowy szajs który sprawi, iż twoje rachunki za prąd wzrosną 3 razy, a jak sie zepsuje to bedziesz musiał kupic drugi bo nie bedzie żadnych części zamiennych.
Więc nie słuchał co Ci istalator (dystrybutor) nawija na ucho bo on zarabia na wciskaniu Ci tego szitu. Zrób sam małe rozeznanie i wybierz porządną klimę.
Podro

to mi wyglada na wloska firme: www.rhoss.com

ponieważ nikt o takim wynalazku nie słyszał, to pogoń tą firmę, która ci to zaproponowała. oni za parę lat (a nawet może miesięcy) się zwiną, a ty zostaniesz z urządzeniami niewiadomego pochodzenia i bez serwisu...

Firma RHOSS, to duży producent urządzeń, stosowanych w klimatyzacji przemysłowej oraz w systemach schładzania procesów produkcyjnych. Z tego co wiem, to oferuje dobrej jakości produkty dla tych dziedzin.
Napisałeś, że potrzebujesz małe urządzenie klimatyzacyjne. Proponuję Ci urządzenia firmy Mitsubishi Heavy. Trzy lata temu, zamontowałem w domu taki system i jestem z niego bardzo zadowolony. Urządzanie jest bardzo ciche i skuteczne. W standardzie ma funkcję "pompy ciepła", wiec w okresach przejściowych można sobie szybko i za razem tanio dogrzać pokój.
Lepiej wydać trochę więcej za dobre urządzenie, niż później co chwilę denerwować się, bo jakiś szrot nie chce działać.
Zwróć też uwagę na firmę instalatorską (zaczerpnij opinii jego klientów) bardzo często trafiają się tacy, którzy z najlepszego urządzenia, przy doborze, montażu i uruchomieniu, potrafią zrobić złom.
Powodzenia

sylwester
napisz oszuściku ze jestes z filmy Elektronika Gdynia: dilera firmy RHOSS (którą chwalisz) i Mitsubishi Heavi Industries - którą polecasz jako zamiennik
Fora internetowe są zasrane reklamą ukrytą

drogi Piotrku,
urządzenia RHOSS, są jakościowo porównywalne do: CLIVET, AERMEC, GALLETTI, CIAT. Montowałem każdą z w/w marek. RHOSS posiada certyfikat EUROVENTU więc nie ma mowy o przekłamaniu jakichkolwiek danych.
Osobiście polecam: DOBRY WSPÓŁCZYNNIK JAKOŚCI DO CENY
Urządzenia firmy DAIKIN czy MITSUBISHI są lepsze ale również droższe.

Czyli współczynnik ten sam he he- droższe ale lepsze.
Drogi Piotrze nawet najlepsze urządzenie może spieprzyć kiepski dobór albo montaż.Wybierz po prostu ze trzy firmy z listą referencyjną i niech zrobią ofertę i wyliczenie ile mocy ( do wglądy).Na forum to się możesz dowiedzieć się o co pytać.

sylwester
napisz oszuściku ze jestes z filmy Elektronika Gdynia: dilera firmy RHOSS (którą chwalisz) i Mitsubishi Heavi Industries - którą polecasz jako zamiennik
Fora internetowe są zasrane reklamą ukrytą
dd głąbie, zadaj sobie trochę trudu i sprawdź co sprzedaje elektronika a kto jest przedstawicielem rhossa. pewnie zamontowałeś szmelcowatego daikina z kwidzyna i się teraz mondrujesz

dd. Jeżeli nazywasz kogoś oszustem, należy podać fakty, które to potwierdzą. Jeżeli tego nie robisz, to znaczy, że jesteś żałosnym, tchórzliwym opluwaczem wszystkich i wszystkiego, który siedzi w ciemnej komórce z klawiaturą w rekach i frustruje się na myśl, że nic, oprócz inwektyw, nie przychodzi mu do głowy.

chetnie poczytałbym dyskusje w której zawarte beda argumenty ZA I PRZECIW.Moze DD powalczy z Sylwestrem na argumenty ;-)

Mam pompę ciepła RHOSS polecam super sprzęt

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.