265
269
226
Strefa ekspertów HVACR

szukam wykonawcy Klimatyzacji - Warszawa?

Witam,

szukam wykonawcy klimatyzacji na terenie Warszawy.

Wcześniej zatrudniłem firmę Ascoklima, ale najpierw nie potrafili mi doradzić, a potem monter się nie pojawił.

Szukam więc PROFESJONALNEGO wykonawcy.

6 domków pod Warszawą (Zielonka) - interesuje mnie monter marki Mistral, klimatyzatory już mam. Kontakt:

kaz.wnuk@wp.pl

tel - 505625073

Rzadko który profesjonalny wykonawca chwyta się montażu urządzeń nie sprzedawanych przez niego. No chyba, ze odbije to sobie na cenie montażu, zależy ile pieniędzy chcesz przeznaczyć na to. Mistral to też nie jest szaleństwo... Jak to ma być montowane w sypialniach to się jeszcze zastanów, chodzi o głośność jednostek wewnętrznych...;)
Powodzenia;)

Profesjonalny wykonawca a jednostki mało profesjonalne :)

aaa i jeszcze jedno - nie szukasz wykonawcy klimatyzacji TYLKO montera splitów a to jest zasadnicza różnica !!!!!

Za 1500 od sztuki netto mogę ci to zakładać. trasa do 10 metrów.

Na przyszłość polecam swoje usługi na terenie Warszawy i okolic, mój nr telefonu 602 295 108, mam wieloletnie doświadczenie w usługach klimatyzacyjnych

To masz problem bo nikt nie chce montować sprzęu nie od siebie.

Polecam jeden z autoryzowanych ASU tej marki:
http://klimatyzatorymistral.pl/index.php?menu=serwis&woj=7

Ja też dosyć dług szukałem firmy, która zamontuje mi klimę w domu. Poszukałem trochę w Internecie i wyszło, że znacznie lepiej zamówić firmę od klimatyzacji z Łodzi i dopłacić im za przejazd, niż wybierać z tych warszawskich. Jestem bardzo zadowolony z http://www.ac-klimat.pl/, dali dobrą cenę, a potem podczas samego montażu trzymali się wyznaczonych terminów i byli bardzo mili. Tak więc szczerze polecam

W mojej firmie klimatyzację zakładała firma KlimatPlus. Odpowiednio dobrali urządzenia i całość instalacji oraz profesjonalnie zmontowali całość. Jestem bardzo zadowolony z tej współpracy

Akurat ja wybrałam nie tak dawno i to był doskonały wybór. Ogólnie firma bardzo fachowo podeszła do zlecenia także nie mamy żadnych zastrzeżeń i co ważne koszt tej usługi nie był wygórowany

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.