273
274
276
226
Strefa ekspertów HVACR

Ranking producentów central wentylacyjnych

Jeśli ktoś miałby pytania, szukał pomocy to chętnie pomogę bo temat wentylacji i rekuperacji jest szeroki i głęboki
dmsalv@gmail.com

Moim zdaniem warto dolozyc a poszukac dobrego i sprawdzonego producenta czy to jezeli chodzi o wentylacje czy o ogrzewanie,akurat tym sie zajmujemy wiec chetnie doradzimy,zapraszamy:)



www.spednet.pl – pompy ciepla

Dokładnie, jak kolega wyżej powiedział jeśli nie mamy ściśle ograniczonego budżetu,
a możemy nawet trochę dołożyć to warto wybrać sprzęt lepszej klasy. Wentylacja jest bardzo niedocenianym elementem, a tak naprawdę spędzamy w domu połowę swojego życia. Dlatego inwestujmy w swój komfort! To już nie komuna, że kupujemy co jest.
Mamy wolność wyboru i skorzystajmy z tego. Niech producenci, instalatorzy czy dystrybutorzy walczą o klienta, a nie odwrotnie.

Ja poszukuję firmy zajmującej się dobrej jakości filtrami do wentylacji. Polećcie mi proszę jakieś wiarygodne i sprawdzone firmy.

Bez wahania mogę polecić firmę www.filterpol.pl . Nie raz zamawiałem u nich filtry i za każdym razem było wszystko ok. Dobra jakość produktów i na długo starczają. Polecam.

a jest może tu ktoś kto mógłby wypowiedzieć się o centralach wentylacyjnych produkowanych przez białostocką firmę Bartosz??

A co powiecie Panowie na temat Klimor?

Klimora POLECAM. Bardzo dobra obsługa Techniczna. Centrale Super.

Fajna kryptoreklama, tzw. lokowanie produktu... hehe...

ja mysle
1. komfovent
2. klimor
3.frapol
4. bartosz
5. swegon
6. vbw
7.vts

Polecam centrale KLIMOR i również BARTOSZ dobre i polskie produkty. Do nawilżania powietrza polecam doskonałą polską firmę OTECH produkują systemy bezpośredniego wtrysku mgły.

VTS najlepszy i co zrobicie? Zobaczcie jak szybko nasze centrale są dostarczane. A jaki serwis, najszybszy na rynku

Ktoś kojarzy może Clima-Gold?

Postawiłbym ich obok VBW

Sprawdzona firma -dystrybutor wielu firm w Krakowie - Ang Wentylacja

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.