273
278
276
226
Strefa ekspertów HVACR

Oficjalnie, w projekcie podany nr licencji programu

ile zprojektowales i zbudowales lab. klasy CL3? robiles cos dla przemyslu nuklearnego? jest taki w PL? supermarkety i mieszkaniowke to kazdy moze "trzaskac"

Cyt.
>ile zprojektowales i zbudowales lab. klasy CL3? robiles >cos dla przemyslu nuklearnego? jest taki w PL? >supermarkety i mieszkaniowke to kazdy moze "trzaskac"
Koledzy, dajcie spokój swoim kompleksom,a pytajnika zapewniam, że w PL projektuje się także dla CERN-u czy inwestortów z Dubaju. Pytałem o licencje, bo mam przed sobą ankietę wstępna inwestora, z pytaniem o oprogramowanie zawodowe. Trzeba się pod tym podpisać...

Cyt.
>ile zprojektowales i zbudowales lab. klasy CL3? robiles >cos dla przemyslu nuklearnego? jest taki w PL? >supermarkety i mieszkaniowke to kazdy moze trzaskac
Koledzy, dajcie spokój swoim kompleksom,a pytajnika zapewniam, że w PL projektuje się także dla CERN-u czy inwestortów z Dubaju. Pytałem o licencje, bo mam przed sobą ankietę wstępna inwestora, z pytaniem o oprogramowanie zawodowe. Trzeba się pod tym podpisać...
Dubaj? Polska firma? Polskie biuro proj.? Pokaz strone internetowa, ze to jest naprawde polskie biuro to uwierze. Wiesz jesli chodzi o oprogramowanie to jesli piszesz, ze uzywasz autocada to wtedy licencje wymagaloby miec... To nie jest zadna tajemnica. Moze chce sprawdzic jakimi programami sie posluguje kto i wybrac najlepsze? Ja bym wybral chyba na dzien dzisiejszy firme ktora pracuje w microstation ... ale to moja prywatna opinia.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.