265
226
269
Strefa ekspertów HVACR

Narzędzia do chłodnictwa i klimatyzacji

Witam, zakładam działalnosc i bede potrzebowal w rozsadnych cenach kupic wszystkie narzędzia do serwisu klimatyzacji, mam kase z Uni i chcialbym cos przyzwoitego, gdzie polecacie zrobic zakupy i jakich firm?

gdybyś miał pojęcie o tej robocie wiedział byś gdzie kupić narzędzia .najlepiej idź do szkoły chłodniczej albo popracuj u człowieka co ma pojęcie o tej robocie .

Z tego co piszesz od razu widać, ze jesteś chłodnikiem... Polecam LIDLA bo jest tani, a może BIEDRONKA? Tragedia!!! Skąd Ty się zerwałeś???

Dla zainteresowanych kilka lat pracowalem w firmie zajmujacej sie klimatyzacja wiec nie jestem jednym z hydraulikow, ale nie nalzezalo do moiich obowiazkow robienie zaopatrzenia w narzedzia itp, w poblizu mojej miejscowosci jest jeden sklep chlodniczy z chinszczyzna a chcialbym cos sprawdzonego, nie pytam czy potrzeba mi pompy prozniowej tylko jakiej firmy najlepiej i gdzie w normalnej cenie ja kupic, wiec zanim skrytykujesz przczytaj o co pytalem

a ilu tych serwisantów bedziesz miał? a może potrzebujesz już samochodzik ładnie wyposażony? możemy sie dogadać to Ci wycenie i z dostawą pod firemke :)

W jednej firmie wszystkie i dobrego tanio nie kupisz. Jeśli jesteś poważnie zainteresowany to zadzwoń 692388328 to podpowiem co i gdzie kupić.

Witam
Zapraszam do sklepu www.brasner.pl/sklep istnieje mozliwosc negocjacji cen!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu coolmarket szeroki wybór wielu producentów, zapraszamy

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.