265
226
269
Strefa ekspertów HVACR

Nagrzewnice Volcano

Witam,
proszę o pomoc ponieważ podłączyłem nagrzewnice(3 szt.) jak na schemacie w instrukcji ale przy osiągnięciu założonej tamp. zamyka mi zawory a wentylatory dalej chodzą.
Nie wiem co robić.

Zadzwoń do producenta nagrzewnic lub automatyki

Zadzwoń do producenta nagrzewnic lub automatyki

Liczyłem na jakieś wskazówki co do podłączenia!

najbardziej zorientowany jest producent

Artur, skontaktuj sie z serwisem, czyli ze mną ;))) Ale generalnie musisz sterowanie regulatorem wentylatora podpiąc pod ten sam styk co otwarcie zaworu nagrzewnicy. Są na te same napięcie (230V) wiec nie masz problemu. Jakby co, pisz climavera@orange.pl

według firmowego schematu tak ma to działac ze wentylatory chodza cały czas a termostat steruje tylko zaworem ma to na celu zapewnic jednakowa temperature w całej hali. jesli chcesz zeby wentylatory działały tylko w tedy kiedy działa termostat musisz troche zmienic schemat podłoczenia wiatraków tzn podłaczyc je za termostatem

Witam,
W centrali Euroheat (0 800 559 661) dysponują odpowiednim schematem -"praca wentylatora Volcano uzależniona od konieczności grzania", czyli wentylator pracuje tylko wtedy , gdy płynie czynnik grzewczy... podeślą Ci go na maila.. pozdrawiam

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.