273
274
269
226
Strefa ekspertów HVACR

moce przerobowe refsystem

chcemy zamówić agregaty chłodnicze oraz ok. 42 000 m kanałów i kształtek na inwestycję w woj. kuj-pom czy firma refsystem z grudziądza ma takie moce przerobowe macie szanowni państwo jakieś informacje na temat firmy

firma która zalega pracownikom z wynagrodzeniem za pracę to żaden partner w biznesie upadek tej firmy jest bliski

BUHAHAHAHAHA bardzo dobra firma... :) się uśmiałem jak kuń.....

ale kogoś boli ten refsystem,ja kanały kupuje jakość nienajlepsza,cena najlepsza,a kogo obchodzi jak i tak wiszą pod sufitem

nie znam firmy refsystem ale śmiać mi się chce jak widzę te posty -jasno mogę podzielić was .Pierwsza grupa to byli pracownicy,którym wszystko się nie podoba bo kadra goni do pracy ,a chciało by się przebimbać 8godz.jak za komuny wziąć wypłatę i być dumny jaki ze mnie cwaniak -kategoria frustraci
Druga grupa to kolejni bohaterzy,gdzie złapali w refsystem doświadczenia i poszli do konkurencji bo obiecywali im kokosy ,a wpadli z deszczu pod rynnę.
No i trzecia kategoria średni i drobni chłodniarze -czyli konkurencja zastanawia mnie czy to dobre porównanie bo z konkurencją to się konkuruje a z konsorcjum znanym w całej Polsce i europie gdzie ma własne taśmy produkcyjne kanałów i urządzeń to raczej trudno konkurować nie mówiąc o oddziałach rozrzuconych po całej Polsce.Jak ktoś z was jest a tak twierdzicie kumaty to wystarczy 10min w internecie i wszelkie powiązania firm spółek z nazwiskami prezesów powiązać to tyle

Czy w tym kraju jedyne co potrafimy to opluwać się nawzajem???
Nie bronię refsystemu ale jak słyszę bajki że iglotech to solidny partner i płaci ludzią itp.
Nie wiem jak to jest teraz ale parę lat temu kasa do Państwa była od najniższej a reszta pod stołem :(
Więc przestańcie mi tu pie.......ić że ci źli a ci dobrzy..
Ten kraj jest chory i firmy które chcą kupić kanał za złotówkę potem producent musi się gimnastykować aby zrobić jak najtaniej bo inaczej nie sprzeda a jeszcze nie raz jakiś developer czy główny wykonawca oszuka kilku podwykonawców a ci dalej nie zapłacą producentowi i koło się zamyka...
Także w większości chory rynek sam kreuje rzeczywistość..

trzeba było się upominać o swoje..... a nie czekać.... takie warunki niestety w tym smutnym kraju, że zrobiła się moda na niepłacenie od samej góry inwestorów, generalnych itd....

teraz to nawet budżetówka-państwo nie płaci w terminie... i jak tu ma być dobrze ?

A to oni jeszcze "żyją" ?????

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.