281
282
226
284
Strefa ekspertów HVACR

Magmatech, kotly, kocioł, piece, energon, falkon, person, vulkan, opinie

Widać ich konkurencja chyba nie może spać po nocach bo ten sam wpis jest 3 raz na forum i nadal jakoś nie dojechałeś do nich.A jedziesz i jedziesz..Jak nie masz na paliwo to zadzwoń ;-)...Znam tą firmę już jakiś czas i twoje oczernianie jest śmieszne.

INSTAL-POZ

Zuzlus masz rację przecież Defro stosuje sterowniki Tech.i jakoś na te tysiące sprzedanych pracują bez zarzutu.Gościu nie wie co pisze.Pewnie typ filozofa.

INSTAL-POZ

Kotły bardzo solidne.Dostałem go tydzień temu do domu i już od 3 dni użytkuje.A że jeszcze chłodno to podpalam codziennie jeszcze..Bardzo fajny w obsłudze i ciężki jak diabli wagowo do wniesienia.Zrobiony z materiałów które mi obiecano-tego jestem pewien.Po zimie 2013 napiszę jak się sprawował pierwszy długi zimowy sezon.

Pozdrawiam forumowiczów.

Czy dobrze jest kupić kocioł z powiększonym koszem do 280kg.Czy to się przydaje w użytkowaniu?Czy mi jako kobiecie ułatwi mi obsługe kotła?

Lepiej z tradycyjnym zasypem.i tak i tak raz na 6 dni wyczyścić kocioł trzeba.Wtedy uzupełnisz braki opału.

Bardzo dobre kotły.Mam już kilka lat i nigdy mnie nie zawiódł.
Polecam każdemu.Teraz szukam dla córki ale chyba zdecyduje się na podajnik tłokowy.,

Kocioł Falkon-polecam każdemu.4 kanały i niezawodny napęd.Jest to już 3 kocioł w mojej rodzinie i każdy zadowolony.Myślę że czasami warto dać ciut więcej grosza za dobry produkt.

Dobre kotły.Polecam.Ja jestem zadowolony już 2 rok.

Polecam.kocioł Viper.Mam juz 2 roczek i działa extra.

pozdrawiam forumowiczów.

A ja polecam kotły Defro.
Doskonałe kotły.

Używam ich kocioł już też z 2 rok.I ostatnio widziałem mój sterownik,tzn ten sam model w TVN TURBO w programie Polak Potrafi.Kurcze ale fajna fabryka,Zobaczcie sobie na stronie producenta sterowników.Jeśli kocioł ma tak zaawansowane produkty to myślę ze to już polowa sukcesu,bo sterownik to przecież serce kotła.Pozdro.Tomek

Też oglądałem to o sterownikach na Tvn. Nawet nie wiedziałem że takie sterowniki sie produkuje dziś ;-)Żeby w necie móc zarządzać.

Ogladałem je w piątekj.Kociołek pierwsza klasa.Zamówiłem i czekam na dostawe.Mam nadzieje że bedzie ladnie śmigał.Napisze jak już bedzie po pierwszym sezonie jak sie sprawuje..pozdro.

Masz rację.Ja też dostałem kocioł kilka dni temu i bardzo mi sie podoba.Nawet napaliłem już na próbę i grzeję C.W.U ;-)

Kociołki jak kociołki ale mają dużo kanałów i to napewno wpływa na wysoką sprawność .Aż 4 kanały w kotle dobowym miałowym to już coś.Osobiście używam kotła defro i też jestem bardzo zadowolony.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.