265
269
226
Strefa ekspertów HVACR

Klimatyzacja obiektów użyteczności publicznej- Multikina

Poszukuję materiałów, gotowych projektów (fragmentów prac dyplomowych, literatury - poza Recknaglem i Malickim bo już mam) dotyczących koncepcji, rozwiązań systemu klimatyzacji w multikinie.Chodzi mi głównie o dwa pomieszczenia:
Hol - 80% zysków ciepła 1400 m3/h pow.
Foyer - połączony z holem 20% zysków ciepła (zyski od ilość osób). System który zapewni strefową regulacje nawiewanego powietrza i to tak, że zmiana obciążenia cieplnego w foyerze nie będzie miała wpływu na ilość powietrza nawiewanego w holu. System najlepiej jednoprzewodowy.
Będę dozgonnie wdzięczny.Myślę że również jakoś się odwdzięczę.
Mój e-mail:tosta@hoga.pl

Na początek skromne informacje znajdziewsz w Rynku Instalacyjnym 12-2000

nie 12-2000 tylko 09-2000

W obydwu projektach wentylacji multikin, w których brałam udział - w foyer były fancoile, a w hall'u wejściowym nawiewane było tylko świeże powietrze (higieniczne - ze względu na il. osób a nie ze względu na zyski). Diabeł tkwi w skutecznej automatyce. -- Jeżeli Twój problem jest nadal aktualny napisz cos szerzej na ro@net.e.pl to zastanowimy sie wspólnie. Pozrawiam. Ro.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.