273
274
276
226
Strefa ekspertów HVACR

Dobre rady - sprostowanie

Korol i Archie i inni wypowiadający się w tym temacie. Aga , Agnieszka itp. to inna osoba niż niżej podpisana. I nie ja wymyśliłam nadciśnienie w pomieszczeniach typu toaleta i gospodarcze(Archi masz co odwoływać).
Nie czytcie panowie dokładnie postów i tym sposobem hurtem wrzucacie wszystkie kobiety do jednego worka.
Pogrzebcie na forum i wyszukajcie moje posty, bo Wasze wypowiedzi świadczą o małym...lenistwie.
Miłego dnia Panowie.

Przepraszam, że Olę wrzuciłem do jednego worka i przypisałem jej tekst, którego nie napisała. Mea Culpa. Oczywiście pomyliłem ją z Anią. Jeszcze raz przepraszam.

Ola tak trzymaj i bij po łapkach studencików.

Studencików??? Dobre:) Chyba to nie ten temat mgr.

Archie nie żołądkuj się, nie chciałbys byś spowrotem studentem i mieć 2... kilka lat bo ja barrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrdo

Oczywiście Korolu:) Nikt nie chce się starzeć:) Niektór-e/zy chcą mieć wiecznie nawet 18:)
Znowu Korolu masz URL nieprawidłowy:) Oj prowokujesz Agnieszkę:) Będzie miała okazję się Ciebie czepić, jak rzep psiego ogona:)
P.S. Jeszcze raz bardzo przepraszam Oleńkę za stwierdzenie, że była autorem tekstu, którego nie napisała. Bardzo mi z tego powodu przykro. Jej wypowiedzi, przynajmniej te co czytałem są jak najbardziej sensowne i nie można ich w żaden sposób mylić z "cudownymi" stwierdzeniami Ani, Agi i Agnieszki...!

wasze e-maile świadczą że nie macie dużo do powiedzenia, chyba studiowaliście na uczelni gdzie poziom jest niższy niż na dobrym warszawskim liceum

oni i studia, to jakaś budowlanka z okrojonym materiałem

Panowie "mgr" i "Sp", przeczytajcie temat a potem komentujcie. Zachowajcie tego typu komentarze na dyskusje merytoryczne

"mgr" uwazaj na to co piszesz, "na liceum" może byc : papa, dachówka, blachodachówka, blacha lub inne, mamy w naszym gronie miłośnika j.polskiego i możesz narazić się na jego przykre komentarze dotyczące użytkowania rodzimego jęzka

Mgr i Sp widać, że Wy nawet budowlanki nie skończyliście, a mgr studiował pewnie na stadionie X-lecia, gdzie odpłatnie zdobył dyplom. Mgr to nie są e-maile nieuku!!!

oświec Nas o Boski Archi bowiem od tego czy są to e-maile a może wpisy zależy nasz skromny byt...bez tego nie będę mógł dalej istnieć w branży...WYPOCINY

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.