273
274
226
276
Strefa ekspertów HVACR

Do wszystkich chętnych na materiały do egzaminu na uprawnienia.

Ludzie opamiętajcie się i nie piszcie po raz 300, że chcielibyście aby wam ktoś mejlem podesłał materiały z egzaminu. Spis wszystkich obowiązujących rozporządzeń znajduje się na stronie Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa. Kiedy wydrukowałem zgodnie ze spisem wszystkie obowiązujące mnie rozporządzenia, akty prawne itd. (uprawnienia wykonawcze na sieci) to wykorzystałem 2 tonery drukarki laserowej i ponad 2 ryzy papieru. WIĘC NIE LICZCIE NA TO, ŻE KTOŚ WAM TO WSZYSTKO MEJLEM PRZYŚLE. Akty prawne są ogólnodostępna na stronie ISAP (internetowy spis aktów prawnych), a jeśli nie chce się Wam drukować to zapiszcie się na kurs przygotowujący do egzaminu organizowany w Izbie ( jedyne 3,5 tysia :)

I zacznijcie działać sami anie czekacie aż ktoś Wam wszystko poda na tacy :)

Pozdrawiam wszystkich

Brawo!!! W końcu ktoś się odważył napisać coś konkretnego. Podoba mi sie zwłaszcza ostatnia linijka postu.

3,5 tysia?
u nas 1500..
a bardziej na wschód - 800

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.