273
274
226
276
Strefa ekspertów HVACR

Daikin kod błędu c04

Potrzebuje informacji na temat kodu błędu klimatyzatora daikin. Jest to model przypodłogowo sufitowy i o mocy około 5,5 kw .Mam tam bardzo trudny dostęp do jednostki zewnętrznej i zanim tam się dostanę wolał bym wiedzieć że usterka leży np. po stronie jednostki wewnetrznej. Klimatyzator jest sterowany panelem nasciennym i popracuje kilka minut i się wyłącza. Dzwoniłem do daikina ale tam jest trudno usyskać połączenie. Jeżeli ktoś może coś mi podpowiedzić na temat tego błędu to będę wdzięczny

kod c04 to usterka czujnika temperatury wymiennika ciepła

masz na myśli skraplacz czy parownik ?

chodzi o jednostkę wewnętrzną

wszystko możliwe bo kiedyś dostawałem się do jednostki zewnetrznej i nie było tam żadnej elektroniki która mogłaby wysyłać sygnał o jakimś błędie lub uszkodzeniu agregatu .Tam znajduje się tylko stycznik i kondensator . Agregat jest jeszcze na r22.

Witam, w tej sprawie najlepiej kontaktować się z działem technicznym firmy Daikin . Na pewno pomogą :)

Dzwoniłem to gość stwierdził że takiego kodu nie ma i za wiele mi nie pomogli

Niestety nie znalazłem takiego kodu w żadnej znanej mi dokumentacji. Ale jakby co większośc kodów do Daikin ma programik MobiFaultCodes który działa na telefonie komórkowym. Na www,mfc.serwisy-hvac.pl

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.